Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hepsijet Kargom 2 Haftadır Ortada Yok

profile
29 Nisan
628

Pazartesi siparişimi verdim (17.04.2023), kargom geçen hafta salı 'Hepsijet' ile yola çıktı (18.04.2023). Cuma bayram var diye aynı hafta içinde gelmesini beklemedim, fakat kargo Ankara GOP aktarmaya cumartesi günü geldi. Buraya kadar sorun yok. Pazar günü ne olduysa kargo takip numaram çalışmamaya başladı. Bilmediğim için tatil diye ondandır diye düşündüm. Aradan 2 gün geçti. Halen kargo takip numaram çalışmıyordu, kargoya ne oldu. Çalındı mı, kırıldı mı, bir bilgi verilmiyor 2 haftadır kargo beklemekten yoruldum. Aynı gün sipariş ettiğim kargom aynı firma ile (Hepsijet) pazartesi geldi ama bu kurumun kargosu yok. 3500 TL verdiğim bir siparişin bilgisini alamamak insana kötü hissettiriyor. Cuma günü sunumum vardı, Sizin hatanız yüzünden benim vaktim gidiyor. Kendi kargo takibiniz ile, kendi lojistiğinizle kendiniz ilgileniniz. Şu anda memnuniyetsiz bir kullanıcı olarak bu şikayeti yazıyorum. 3 gündür hepsi jeti aramama rağmen bir geri dönüş de sağlanmadı. Kaybolduysa kayboldu deyin, sipariş ettiğim firma gereken işlemi yapsın.

Hepsijet Kargom 2 Haftadır Ortada Yok
hepsiJET Logo
29 Nisan 14:00

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Ömer
29 Nisan 14:12
Hepsijet Kargom 2 Haftadır Ortada Yok

Projeksiyon cihazı

Ömer
02 Mayıs 16:12

Halen çözülmedi sorunum, bekliyorum kaç gündür...

Benzer Şikayetler

hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Mağduriyeti

profile
3 gün önce
253

Hepsiburada'dan 18 Eylül Pazartesi günü 2 kitap sipariş ettim. 2 üründe aynı mağazadan idi. Kargo Hepsijet çarşamba günü eve geldiğini evde bulamadığını söyleyip ertesi gün tekrar uğrayacağına dair bir mesaj attı. Çarşamba günü bir numaradan 12.32'de aranmışım. 12.38'de numaraya geri dönmeme rağmen ...

hepsiJET Kargo Gecikmesinden Şikayetçiyim

profile
04 Temmuz
457

62751410679024 numaralı kargomu 22 haziranda sipariş ettim. Bayram biteli 3 gün oldu. Ürünüm Buca'ya gelmiş müşteri hizmetleri öyle diyor ama ne hikmetse Buca'da oturduğum halde evde olduğum halde gelmedi. Bayramda aciliyet durumumu belirttim notu kimse dikkate almamış arasınlar diyorum yine dönüş y...

1 Destek
1 Yorum

hepsiJET Teslim Tarihi Geçmesine Rağmen Teslim Edilmeyen Kargo

profile
08 Ocak
330

Cuma günü "yarın kapında" seçeneği ile aldığım "3590893077" kargo numaralı USB kablo cumartesi günü teslim edilmedi. Bugün pazar ve hala daha kargo firması hiçbir adım atmadı teslim etmek için. Yarın kapında seçeneği olduğu için almıştım. Şehir dışına çıkacağım mağdur edildim.

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
hepsiJET Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 22 sn
Benzer Şikayet Yaz