Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Kargo Ürünü Getirmeden İade Süreci Başlattı.

profile
29 Mayıs
163
Seda'nın Teşekkür Mesajı
“Problem çözüldü, teşekkür ederim”

Hepsijet kargo ile tarafıma şehir dışından ürün gönderildi. İlk gün evde olmamıza rağmen ulaşılamadığı belirtilerek ürün iade dönmüş. İkinci gün sabah dağıtımında iken sıkıntı yaşamamak için çağrı merkezini aradım. Numaram sisteme yanlış girilmiş diye düzelttirdim. Sistem arızalı dediler sistemden takip edemedim süreci. Israrla çağrı merkezine kuryenin aramasını, aramadan dönmemesini, ürünün acil olduğunu, bu sebeple gerekirse kuryenin numarasını vermesini rica ettim. Akşam yine ürün gelmeyince ve sisteme iade edilecek diye not düşünce tekrar aradım. Gelip şubenizden alalım, iade dönmesin dedim. Tamam notumuzu aldık, yeniden dağıtıma çıkacak dediler. Bu sabah tekrar aradığımda iade süreci başlatılmış bir şey yapamayız diyorlar. Bu kadar çözüm için ben uğraşıyorum. Defalarca çağrı merkezine not bırakıyorum. Ama kimsenin umurumda değil. Ürün kapıya bile gelmeden iade ediliyor. Çağrı merkezindeki personelinde yaptığı hiçbir şey yok. Yaratılan mağduriyet çok ciddi. Firma kurumsallıktan çok uzak.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
hepsiJET Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 13 sn
hepsiJET Logo
29 Mayıs 10:35

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Seda
30 Mayıs 14:29

Problem çözüldü, teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Hepsijet Kadar Kötü Bir Kargo Firması Yoktur.

profile
1 gün önce
131
"2 hafta sonra öylesine son bir şans mesajı atarak başladığım bugünkü süreç başarıyla sonuçlandı ve paketim teslim edildi. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Bu ülkede şikayet etmeyince işler yürümüyor ne yazık ki!"
5
Çözüldü

Hepsijet Kargo İsi Yapmasın

profile
6 gün önce
207
"Yanlış anlaşılmalardan dolayı yaşanılan sıkıntılar fakat hemen ilgilenilmesi ve kesin sonuca dönüşmesi konusunda teşekkür ederim kolay gelsin dilerim"

Hepsijet Kargo Elime Ulaşmadı

profile
6 gün önce
213

WWETH0040278867YQ numaralı yurt dışı paketim 20 Eylül'de Hepsijet Selimiye Dağıtım Merkezine ulaşmıştır. 21 Eylül tarihine randevu oluşturmama rağmen kargo 21 Eylül tarihinde geç saatlerde dağıtıma çıkmış, müşteri hizmetlerine iş yeri adresi olduğunu bildirmeme rağmen akşam saat 6:15'te kurye rahat ...

1 Yorum

Hepsijet İade Kargo Alım Süreci

profile
1 hafta önce
104

İade ürünümü 1 haftadır İzmir Hepsijet almaya gelmedi. Her gün arayıp söylememe rağmen hiç ilgilenilmedi. Bu nasıl saçma iş düzeni takip eden kontrol eden yok mu bunları. En sonunda iptal edip başka firmaya verdim. Hep aynı şeyi yapıyorlar. Maalesef dağıtımda sıkıntı yok ama kargo alımda kötü bir fi...

hepsiJET Kargo Teslim Edilmedi

profile
1 hafta önce
376

Hepsiburada'dan bebeğimiz için organik ek gıdalar sipariş verdik. Kargo güzelce gönderildi. Buraya kadar sıkıntı yok 2 gün içerisinde bulunduğum ile geldi. Dağıtıma çıktı diye mesajda geldi. Ayın 16 sında ara ara canlı kargo takipten bakıyordum ne hikmetse gelen arkadaş zile basmış evde yokmuşuz ger...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
hepsiJET Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 13 sn
Benzer Şikayet Yaz