hepsiJET Kargo Teslimatı

Melike Melike28 Mart 17:29

3551842444 gönderi numaralı Kargomu teslim etmemelerine rağmen akşam mesaj geliyor kargo özellikle bana teslim edilmiş. Bu şekilde çalışan sürekli sorun yaşadığım bir kargo firması maalesef ki. Hepsiburada'dan alışveriş yapmaya soğutuyor insanı. Müşteri temsilcini arıyorum çalışmıyoruz diyorlar. Canlı destek kısmı yapmışlar orada d** denilen arkadaş cevap yazmaya tenezzül bile etmiyor. Sonrada hafta sonu çalışmıyoruz diyorlar. Peki ben kime neye ne şekilde şikayetimi bildireceğim? Nasıl bir sistemleri var anlamanın imkanı yok. İzmir Bornova şubesinin telefonunu buldum orayı aradım orası da cevap vermiyor. Sadece [email protected] mail adresine şikayet bildirebiliyorsunuz. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Melike 28 Mart 20:40

Zaten çağrı merkezinizle görüşmeye çalıştım hafta içi de hafta sonu da tatil olduğunuz için ulaşamadım. En son canlı destek servisiniz de Dilara isimli temsilcinizle görüşmeye çalıştım oda saatlerce mesajlarıma cevap verme zahmetinde bulunmadı.

hepsiJET Logo hepsiJET 28 Mart 20:28

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. 3551842444 teslimat numaranızla 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler