sta-4-hoverİyi Çözüm

hepsiJET Kargo Şirket Elemanının Egosu

Nesrin Nesrin20 Şubat 22:47

Hepsijet kargo elemanı, 20 Şubat olan teslim tarihinden önce 19 Şubat'ta ürünümü adrese getiriyor, o tarihte adreste olmadığım için telefonla aradı, depoya teslim edebileceğini söyledim. Depodaki görevlinin t. C. Kimlik numarasını istemiş, görevli kişisel bilgisi olan t. C. Kimliğini vermemiş, ancak diğer kargo şirketleri ile olduğu gibi, teslim aldığına dair kaşesini basabileceğini söylemiş. Buna rağmen kargo elemanı ürünü teslim etmemiş, beni de bir daha aramadı. Aynı gün ( 19 Şubat) iade oluşturup araca yükleme yapılmış. Bugün (20 Şubat) teslim tarihi olmasına rağmen kargom Hepsiburada müşteri hizmetlerinin ifadesine göre, iade lemi yapılıp araca yüklenmiş durumda. Hepsiburada sözleşmesine göre, kargo görevlileri paketin teslimatı için adrese 2 kez gelmek durumundadır. Kargo görevlisi 1 kez gelmiştir, onda da üçüncü şahıs t. C. Kimliğini vermediği için kargoyu teslim etmemiştir. Kargo teslim gününde iadeye gidiyor, iade işlemi yapıp tekrar satın almam gerekiyormuş. Bir kargo elemanının üçüncü kişiden illa t. C. Kimlik ısrarı, vermeyince de aynı gün iade ve araca yükleme, sadece ego ve iş bilmemezliktir ve sorumlu olanlar bunu çözmelidir.

Cevaplar

profile-icon Nesrin 22 Şubat 11:33

Hepsijet gerçekten jet hızı ile çalışıyor, teslim tarihinden önce getiriyor, hatta aynı gün iade bile yapabiliyor. Kargo elemanlarınızın kurumsal adreslere teslimlerde, üçüncü kişilerden T. C. Kimlik isteme haklarının olmadığı, şirket sözleşmesi gereği sorun yaşama durumunda müşteri ile iletişim kurma ve ikinci kez kargo teslimi yükümlülükleri olduğu konularında Hepsijet tarafından egitim verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

hepsiJET Logo hepsiJET 21 Şubat 22:12

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler