Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Kargo Kargomu Gezintiye Mi Çıkarttı?

Okan
26 Mayıs 03:26
194
Okan'ın Teşekkür Mesajı
“Ürünü bugün teslim aldım. Sıkıntılı bir süreçti ama yetkililer ilgilendi süreçte. Bir problem oluşmadan ulaştığı için teşekkürler.”

22 Mayıs çarşamba günü Hepsiburada'dan sipariş vermiş olduğum ürünüm 24 Mayıs cuma günü teslim edilecekti. Satıcı söylemiş olduğu gün ürünümü Hepsijet kargoya teslim etti Hepsijet kargo ürünü aldıktan sonra ürünümü yaşadığım yer olan Ankara'ya göndermiş lakin sıkıntı burda başlıyor. Ürün Ankara aktarma merkezine ulaştıktan sonra teslimat adresine gelmesi gerekirken teslimat tarihinde aktarma merkezinde bekledi. Ertesi gün ise ürünüm İzmir Hepsijet aktarma merkezine gönderilmiş. Aradığımda ise herhangi bir cevap veremediler. Sadece kayıt açıp bildireceğiz dediler ve bildirmediler. Bu nasıl bir saçmalıktır yaşadığım ile kargom geliyor ama dağıtıma çıkmak yerine başka bir ile gönderiliyor. Bu saçmalığın bir an önce çözülmesini istiyorum.

26 Mayıs 03:30 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Okan
26 Mayıs 12:40

Otomatik mesaj atmak yerine sorunumu çözseniz acaba dalga falan mı geçiyorsunuz ya!

Okan
26 Mayıs 13:46

Yazdığım şikayet üzerine halen daha olumlu ya da bilgilendirici mesaj alamadım. Firma dalga geçer gibi otomatik maj atıyor bir de. Yetkililere sesleniyorum şu konuyu bir çözüne ulaştırın!

27 Mayıs 09:37

Merhaba, Çözüm süreci ile ilgili bilgi paylaşmak için sizi aradık fakat ulaşamadık. Müsait vaktinizde bu mesajı cevaplarsanız sizinle iletişime geçebiliriz. Saygılarımızla. HepsiJET.

Okan
27 Mayıs 13:13

Çözüm süreci ile ilgili aranmadım 2 günde teslim etmeniz gereken kargoyu da boşu boşuna 4 gün beklettiniz. Özür dilemeniz gereken yerde teşekkür beklemeyin. Benim kargom Ankara'ya geldi İzmir'e gönderip 2 gün beklettiniz boş boş!

Okan
27 Mayıs 17:07

Ürünü bugün teslim aldım. Sıkıntılı bir süreçti ama yetkililer ilgilendi süreçte. Bir problem oluşmadan ulaştığı için teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Hepsijet' İn İade Kargomu Satıcıya Teslim Etmemesi

Emre
13 Haziran 12:33
208

Hepsijet Kargo Firmasının İşini Düzgün Yapmaması

Nazire
13 Haziran 11:30
166
Hepsijet Kargo Firmasının İşini Düzgün Yapmaması
Hepsijet Kargo Firmasının İşini Düzgün Yapmaması

İş Yerinin Önünden Geçen Ama Kargoyu Teslim Etmeyen Hepsijet

Ümit
11 Haziran 19:22
215
İş Yerinin Önünden Geçen Ama Kargoyu Teslim Etmeyen Hepsijet

hepsiJET Hepsiburada Ürün Teslim Edilmemesi

Reşit
07 Haziran 18:40
156

hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Firması

Sadrettin
05 Haziran 14:56
317
hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Firması
Benzer Şikayet Yaz