Hepsijet Kargo Gelmiyor

Noyan Noyan01 Nisan 15:18

27.03.2020 tarihinde Hepsiburada.com üzerinden satın aldığım ürünlerimden, Hepsiburada sitesinin kargo firması HepsiJET üzerinden teslimatın yapılacağı ürün henüz ulaştırılmadı. Diğer kargo firmaları tarafından getirilecek tüm ürünler hızlı bir şekilde geldiği halde 01.04.2020 tarihi itibari ile HepsiJET tarafından gelecek ürünü bekliyoruz. Bugün ürünü teslim edeceklerini söyledikleri mesajın ardından saat 14:40 gelen mesaj ile adrese geldiklerini fakat evde olmadığımızı yazmışlar. 10 gündür Covid-19 nedeniyle evimizden dışarı çıkmıyoruz. Bütün imizi evimize taşıdık ve gelen mesaj bu şekilde. Bu 1 nisan şakası için teşekkür ederiz HepsiJET ama hiç komik değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Noyan 02 Nisan 17:39

Çağrı merkeziniz hizmet vermemekte. Sadece internet sitesi üzerinden işlem yapılabiliyor diye belirtildi. İnternet sitesi üzerinden yardımcı olan kimse yok. Resmen tüm müşterilerle dalga geçiyorsunuz. Beceremiyorsanız kargo işini yapmayın. Şikayet oluşturdum. Hala dönüş bekliyorum.

hepsiJET Logo hepsiJET 01 Nisan 20:59

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler