Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsijet Kargo Gelmemesi, Gün İçinde Teslim Edilecek Dediği Halde

Mert
01 Ağustos 2023 22:49
399

Hepsiburada üzerinden TV sipariş ettim, Hepsijet ile kargoya verildi. Dün akşam sistem üzerinden 02.08.2023 tarihinde teslim edilecek yazıyor diye sabah kalkıp işe gittim. 01.08.2023 tarihi saat 08.45 de mesaj geldi. Kargonuz dağıtıma çıktı diyerek, Hepsijet e WhatsApp üzerinden iletişimi geçtim kurye 1 saat önceden haber verse mahalleye geldiğinde ben eve direk geçebilirim dedim, Hepsijet in WhatsApp ihbar hattındaki kişi bunu söyleyemeyeceğini sadece sizi araması için mesaj atabileceğini sistem üzerinden dedi. Saat13.30 da beni aradı adam kapıdayım kapıyı aç diye, bende evde olmadığımı gelmeden önce beni aramanız için sabah haber verdiğimi söyledim, yarın teslim ederim dedi, bende Hepsiburada ve Hepsijet e şikayet kaydı oluşturdum. Saat 14.20 de mesaj geldi. Ürününüz bugün 3 saat için de teslim edilecektir diyerek, bende Hepsijet i aradım sordum onlarda şikayet olduğu için ürün tekrar dağıtıma çıkmış bugün kesin dağıtılır dedi. İş yerimden izin aldım ve evime geldim. Saat başı Hepsijet in WhatsApp hattına mesaj attım henüz gelmedi diye onlarda otomatik mesaj olarak bugün 23.00 a kadar gelecek diye kopyala yapıştır mesaj gönderdi. Ve ürün bugün gelmedi. Şimdi ben bugün öğleden sonra boşuna izin almış oldum. Maaşımdan kesilecek, yarın adamın kaçta geleceği belli değil sabahtan akşama kadar kargo gelecek diye evde oturup beklemem mi gerekiyor, hayatımda ilk defa bir kargo firmasında bu kadar saçma bir durum yaşıyorum, Hepsiburada şikayet kaydınızı aldık 1 ila 3 günde cevap verilir diyor. 3 gün evde mi bekleyeyim kargo ne zaman gelecek diye dedim. Yarında kargonun ne zaman geleceği ile ilgili hiçbir bilgi yok öğleden önce mi sonramı adamın keyfine bağlı sabah 8 akşam 23 arası evde oturmam gerekiyor ki Hepsijet firması gelsin diye... Bir daha Hepsiburada böyle bir alışveriş yapmayacağım. Hiçbir sorun çözüldüğü yok, boş şikayet kaydı oluşturuyor, öğleden sonra yarım gün izin alıp gelip evde oturdum şaka gibi, yarın patrona tekrardan TV dün gelmedi bugünde gideyim diye nasıl diyeceğim onu bilmiyorum!

01 Ağustos 2023 22:50 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Mert
02 Ağustos 2023 14:05
Hepsijet Kargo Gelmemesi, Gün İçinde Teslim Edilecek Dediği Halde

Kargo hasarlı geldi, teslim almadım, mesaj geldi iptal iade süreci başlatıyoruz diye, aynı ürünün hasarsız olanından getirilmesini istiyorum diye Hepsiburada'yı aradım, hayatımda daha kötü bir online alışveriş görmedim, ürün hasarlı getiriyor adam, ben alışveriş kredisi ile faizsiz aldım, şimdi iade olursa hem TV nin indiriminden hem faizsiz taksit imkanından yararlanamamış oluyorum, hem de 1.5 gün boşuna maaşım kesilmiş oluyor, ne güzel memleketimde işini düzgün yapmayan insanlar yüzünden mağdur oluyoruz. Kutuda hasar var dedim ekteki resimdeki teslim almam dedim, kutunun geri kalanının fotoğrafını bile çekemeden aldı götürdü. ( resimde net belli olmuyor ama orası ezik değil delik, kesilmiş gibi iç tarafı gözüküyor) yaklaşık 15 cm uzunluğunda 2 cm derinliğinde

Mert
04 Ağustos 2023 14:03
Hepsijet Kargo Gelmemesi, Gün İçinde Teslim Edilecek Dediği Halde

TV nin değişimini istedim, para iadesi yaptılar, 0 faizli alışveriş kredisi ile almıştım şu an faizsiz alışveriş kredisi yok, keşke başka siteden alsaydım geçen hafta birçok sitede vardı faizsiz kredi imkanı, Müşteri hizmetleri 0, İletişim 0, boşu boşuna 1.5 gün evde durup maaşım kesilmiş oldu ve faizsiz krediden yararlanamamış oldum. Müşteri hizmetleri hiçbir şey yapmıyor boş dinliyor. Hepsiburada ve Hepsijet pişmanlıkmış kullanılmaz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Hepsijet'in İnsanı Delirtmesi

Ferhat
24 Haziran 20:47
-
Hepsijet'in İnsanı Delirtmesi
Hepsijet'in İnsanı Delirtmesi
5
Çözüldü

Hepsijet Kargo Firması Tarafından Mağdur Edilmiş Bulunmaktayım.

Sümeyye
24 Haziran 14:29
140
"Genel Müdürlükten Çağla Hanım benimle mağduriyetim üzerine iletişime geçti. İlgisi için çok teşekkür ederim. Müşteriniz olarak mağduriyetime giderdi ve oldukça anlayışlı bir yetkiliydi. Kendisine ilgisi için tekrar çok teşekkür ederim."
Hepsijet Kargo Firması Tarafından Mağdur Edilmiş Bulunmaktayım.

Hepsijet XL 20 Kg'lik Klimayı Kaybetti

Hakan
24 Haziran 12:19
-
Hepsijet XL 20 Kg'lik Klimayı Kaybetti
1

Hepsijet Kargomu Getirmiyor Sürekli Dağıtımda Diyor!

Berat
23 Haziran 11:54
96
Hepsijet Kargomu Getirmiyor Sürekli Dağıtımda Diyor!

hepsiJET Kargom Nerede Gerçekten Muhatap Olacak Birini Bula Bilir Miyim

Aysegul
23 Haziran 02:25
28
Benzer Şikayet Yaz