Hepsijet Hizmette Yetersizliği

Mc Clk Mc Clk03 Nisan 10:46

Nisan 1 tarihinde 1700 TL verip aldığım ürünle alakalı hepsiJET'ten gelen mesajı yazıyorum. Merhaba,... 443 numaralı paketinizi Hepsiburada'dan teslim aldık. Paketinizi şubeden teslim almak istiyorsanız tıklayınız:ürl.hepsiJET.com/V1be B002 buraya tıklıyoruz ve altta uygulama çıkıyor Yandex harita size şubenin nerede olduğunu gösteriyor rota hesaplıyor muazzam hizmet vay annesini mükemmel diyorsun of harika neyse atlıyorsun arabana gidiyorsun, hadi beklemeden arkadaşlarında omuzlarındaki yükü hafifletelim kendimiz gidelim alalım her şeyi devletten beklemeyelim dedik ama şubedeki personel daha kargo gelmedi diyor mesaj geldi diyorsun ama SMS atacağız yazıyor diyor orada. Her neyse o zaman geldiğinde teslim edersiniz Eve getirirsiniz 12 km yol geldim müşteri hizmetlerini arayın dendi arıyoruz ne bir adam var ne bir bir şey.

Yapmışlar saçma bir canlı destek robot nokta yazsam sunumu dediniz bunu mu dediniz. Derdinizi anlatacağınız kimse yok telefonla da hizmet vermiyoruz canlı destekten bağlanabilirsiniz yazarak her sorun çözülür diyor. Telefonda 2 gündür bi tane şey için kendimi paraladım. Sonuç kimseye ulaşılmıyor gelen mesajda da şubeden alacağım seçeneğini seçtiğiniz için belli bir süre kendiniz almazsanız iade ediliyormuş şimdi gelmeyen kargoyu şubeden teslim almak istiyor musunuz mesajı bu neyin kafası bana bu şubeden alacağım seçimini işlemi iptal edin değiştirin kargomu Eve getirin Eve gelsin diyeceğim kimse yok. Gidip kendim alıp geleceğim mecbur ben o kadar alışveriş yaparım Hepsiburada'dan bu kadar saçma bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum. Bu uygulamayı ya adam gibi yapın ya da komple kaldırın. Sistemi değiştirin o ürün kargo her neyse dağıtım şubesine gelmeden millete mesaj atmayın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

hepsiJET Logo hepsiJET 03 Nisan 21:32

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler