Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

hepsiJET Hepsiburada'da Kargo Oyunu

Ahmet
29 Mayıs 14:10
221
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
“İlgilenen Büşra Hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Çok hızlı bir şekilde çözüm üretti. Umarım benden sonra başka müşteriler aynı sorunlarla karşılaşmaz.”

Mekanik klavye siparişi verdim. 28 Mayıs'ta teslim tarihi görünüyordu. 27 Mayıs'ta da dağıtım merkezine geldi ürün. Kuryeye verilecek ve teslim edilecek. 28 Mayıs günü ürün teslim edilmedi. Hem Hepsijet hem de Hepsiburada müşteri temsilcilerini aradım ancak bir sonuç elde edemedim. Bu teknoloji dünyasında dağıtım merkezi ile iletişim bile sağlayamıyorlar. Reklamlarında zamanında teslim diye reklam yapan firma maalesef dağıtım merkezi ile iletişim bile sağlayamıyor. Bugün ayın 29'u ve sabah yine aradım, hâlâ aynı cevaplar. Sorun çözülemediği gibi ürünün teslimi ile ilgili bir bilgi de yok. Ürün acaba dağıtım noktasına gerçekten vardı mı, ondan bile şüpheliyim. Artık aklıma garip sorular gelmeye başladı. Hepsiburada'ya ürün için ödeme yapıyoruz, sonra ürünü göndermiş gibi yapıyorlar. Kargo sorunları yaşatıp ürünün iptal edilmesini sağlıyorlar. Ürünün para iadesini de sonradan yapıyorlar. Bu süre içerisinde yatırılan parayı bankada kullanıyorlar. Benim gibi 1000 müşterilerine aynı muameleyi yapsalar elde edilen kâr miktarını siz hesaplayın. Aklımıza böyle sorular geliyor artık. Bir cezası da yok nasıl olsa ülkemizde. Tüketici heyetine başvursam ne çıkar. Lütfen herkes duysun. Hepsiburada'ya Premium üye olmuş birisi olarak hem iptal ettireceğim hem de bir daha alışveriş yapmayacağım. Buradan şikayet oluşturma nedenim de daha çok insana ulaşabilmek.

hepsiJET Hepsiburada'da Kargo Oyunu
29 Mayıs 14:15 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Ahmet
30 Mayıs 16:34

İlgilenen Büşra Hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Çok hızlı bir şekilde çözüm üretti. Umarım benden sonra başka müşteriler aynı sorunlarla karşılaşmaz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

hepsiJET Hepsiburada, Hepsijet Kalitesizliği

Mesut
21 Temmuz 11:12
213
hepsiJET Hepsiburada, Hepsijet Kalitesizliği
hepsiJET Hepsiburada, Hepsijet Kalitesizliği
5
Çözüldü

hepsiJET Teslimat Kodu Gelmedi!

Ece
20 Temmuz 12:58
205

! Hepsijet Mağduriyetim. Lütfen Kartımı Verin Veya Gelip Ben Alayım!

Cem
17 Temmuz 19:43
393
! Hepsijet Mağduriyetim. Lütfen Kartımı Verin Veya Gelip Ben Alayım!
1

Hepsijet Kargo Malzeme Teslim Edememe

Akın
14 Temmuz 00:01
213
Hepsijet Kargo Malzeme Teslim Edememe
Benzer Şikayet Yaz