HepsiJET Hepsiburada Yalanları

Sefa Sefa01 Şubat 14:53

Aldığım ürünün altında Hepsijet'le geleceği yazıyordu. 2200 TL'lik bir ürün aldım. Ertesi gün oldu ürün hala fatura bile kesilmemiş. Saat ürünü 4 'te aldım ertesi gün gelmesi gerekirken pazartesi kargoya verilecekmiş salı günü bana teslim edilecekmiş aynı gün elimde değil normal kargodan daha yavaş oluyor normal kargoyla cumartesi verilen ürün pazartesi elinde oluyor bu kadar kendine güvenip Hepsijet diye bir şey kuruyorsanız lafınızın arkasında durucaksınız. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana Hepsijet gün içinde değil bir veya 2 gün içerisinde teslim ediyor dedi.

Ne diyeyim ki hem de kargo 75 TL'nin üstüne bedava olunca kargo parasını ödemediğimden de olabileceğini söyledi. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim 2200 TL ürüne para vereceğim bir de gidip kargo parası vereceğim. Şaka gibi yabancı markalar bu aynı gün teslim sürecini kendine güvenerek yapıyor ama Türk markası müşteri çekmek adına kurduğu sistemin arkasında duruyor. A***'dan aldığın 6' daki ürünü akşam 11' de bile getiriyorlar keşke olmak istediklerinin yaptıkları işi özenmek yerine sadece gerçekleştirebilseler her neyse pişmanım. Ürün bana gelir her şey biter sonra özür dilerler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

hepsiJET Logo hepsiJET 04 Şubat 19:34

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler