Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Hepsiburada Ürünü Asla Teslim Edemiyor!

Çağrı
26 Mayıs 10:54
182
Çağrı'nın Teşekkür Mesajı
“İrem Hanım'a erkenden arayarak göstermiş olduğu hızlı aksiyon, süreç ile ilgilenmesi ve çözüme kavuşturması için teşekkür ederim. Şikayetim hızlıca çözüme kavuşmuştur.”

Hepsiburada satıcılı Hepsiburada'dan aldığım daha doğrusu halen alamadığım iPhone 15 ürünüm sebepsiz yere sözde yarın kapında uygulaması olmasına rağmen tarafıma teslim edilmek yerine dağıtım merkezine geri götürülmüş. Sebebi belli değil elbette. 25 Mayıs cumartesi 09.30'da dağıtıma çıkıp, 13.04'te dağıtım merkezine teslim ediliyor ancak öğleden sonra aramama rağmen 21.00'a dek teslim edilecek deniyor. 13.04'te dağıtım merkezine gittiği bilgisi olmasına rağmen bu bilgi aradığımda bana verilmedi üstüne 19.00 sıralarında bu bilgiye eriştim. Beni tüm gün eve kapattınız üstüne teslim etmediniz ve üstüne teslim edilecek diye yanlış bilgi verdiniz. Yarın kapında uygulaması külliyen yalan. Yaptığınız in arkasında durmayı bırak konuyla ilgili bilgi bile veremiyorsunuz. Umarım yarın teslim edilir edilmezse veya edildi gibi gösterilip ürünüm bana gelmezse benden çekeceğiniz var!

Gelişme
Gelişme

26 Mayıs 10:41

Hepsiburada satıcılı Hepsijet teslimatlı ancak nedensizce tarafıma bir türlü teslim edilemeyen iPhone 15 ürünüm sözde yarın kapında uygulaması olmasına rağmen tarafıma teslim edilmedi ve üstüne dağıtım merkezine tekrar geri gönderilmiş. Bu bilgi benimle 19.00 sıralarında aradığımda paylaşıldı madem geri gitti neden bilgi verilmedi? Madem geri gitti 15.00 sıralarında aradığımda bugün kesinlikle teslim edilecek dendi? Neden beni eve kapattınız neden sözünüzde durmuyorsunuz. Evim merkezde ve ulaşılması çok kolay bir yerde olmasına rağmen neden doğru bilgileri paylaşmıyorsunuz? Neden yanlış yönlendiriyorsunuz? 25 Mayıs Cumartesi günü 09.36 dağıtımda, 13.00 sıralarında geri gönderiliyor ve nedeni belli değil. Bu kafayla giderseniz çok müşteri kaybedeceksiniz. Çalışan değişiyor ama zihniyet her geçen gün daha da beter oluyor. Umarım yarın teslim edilir aksi halde benden çok çekeceğiniz var!

26 Mayıs 10:55 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

27 Mayıs 11:59
Çağrı
28 Mayıs 08:48

İrem Hanım'a erkenden arayarak göstermiş olduğu hızlı aksiyon, süreç ile ilgilenmesi ve çözüme kavuşturması için teşekkür ederim. Şikayetim hızlıca çözüme kavuşmuştur.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Mağduriyeti

Tolga
08 Haziran 12:47
219
hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Mağduriyeti
hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Mağduriyeti

Hepsijet Adres Değişikliğinin Yapılamaması

İdris
30 Mayıs 10:46
230
5
Çözüldü

hepsiJET Hepsiburada'da Kargo Oyunu

Ahmet
29 Mayıs 14:10
221
"İlgilenen Büşra Hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Çok hızlı bir şekilde çözüm üretti. Umarım benden sonra başka müşteriler aynı sorunlarla karşılaşmaz."
hepsiJET Hepsiburada'da Kargo Oyunu
Benzer Şikayet Yaz