Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Gönderimin Kime Teslim Edildiği Belli Değil

Cennet
23 Nisan 14:09
186
Cennet'in Teşekkür Mesajı
“Sorunumu hızla ve ilgiyle çözmeme yardımcı olduğu için Hepsijet sosyal medya ile ilgilenen bölümden Büşra hanıma teşekkür ederim.”

Geçen hafta Hepsiburada üzerinden Carrefour SA satıcısından 6 adet deterjan aldım. 3 paket şeklinde kargolanmış. 2 paketi geçen hafta teslim aldım. (Gönderi no: 62752280763808 ) Fakat diğer paketin kayıp olabileceği şüphesiyle müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda gönderinin son parçasının transfer sürecinde olduğunu tarafıma iletileceğini söyledi. Buraya kadar bir problem yok. Fakat dün bana sadece görevliye teslim edildi mesajı geldi. Sitede tek bir görevli var ve kendisini tanıyoruz. Gönderiyi teslim almamış. Aynı gönderi numarası olduğu için kod mesajı geçen hafta gelmişti ve teslim alırken söylemiştim. Dolayısı ile yeni kod veya dağıtım mesajı almadım. Fakat normalde evime hep gelen kuryeyi aradığımda dün görevli teslim edildi denen kargoyu kendisinin teslim etmediğini, kimin teslim ettiğini görebilme yetkisinin olmadığını müşteri hizmetlerini aramamı söyledi. Kurye ile ilgili bir problemim yok çünkü kendisi uzun zamandır bana gönderi teslim etmeden önceden beni arayan ini iyi yapan bir beyefendi. Müşteri hizmetlerini aradım. Geçen hafta gelen kodla gönderinin ilk parçasını teslim aldığım için dün teslim edilen gönderi de kodla teslim edildi görünüyor. Gönderi çalındı mı kayıp mı edildi bilmiyorum. Bana sormadan görevli ye teslim edildi mesajını almam zaten beni çok kızdırdı. En başta gönderinin iki parçaya bölünmesi zaten beni şaşırttı. Aynı anda verilen kargoların teslim süreleri arasında 4 gün olması baştan beni kaygıya düşürmüştü zaten. Aldığım ürünlerin parasına değil yaşadığım mağduriyete üzülüyorum. Aynı platform üzerinden oldukça pahalı bir malzeme de satın alabilirdim. Ve sonuç gönderi kime teslim edildi bilinmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım araştırıyorlar ama böyle bir ihmalden bir çözüm çıkabileceğine inancım yok. Güvenim sarsıldı

Hepsijet Gönderimin Kime Teslim Edildiği Belli Değil
23 Nisan 14:10 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

23 Nisan 16:30
Cennet
23 Nisan 21:59

Sorunumu hızla ve ilgiyle çözmeme yardımcı olduğu için Hepsijet sosyal medya ile ilgilenen bölümden Büşra hanıma teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

1

Hepsijet'in Kargo Takip Kodunu Yanlış Numarayla Paylaşması

Kübra
03 Mayıs 23:09
584
Hepsijet'in Kargo Takip Kodunu Yanlış Numarayla Paylaşması
1

Hepsijet Kargomu Teslim Etmemesine Rağmen Teslim Edildi Yazıyor

İlker
01 Mart 18:45
220
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz