Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

hepsiJET Geç Gelme Sorunu

profile
07 Haziran
261

Kulaklık aldım ürün Hepsijet kargo ile gönderildi kargoya verileli 6 gün oldu ve 2 gündür Ankara TM Aktarma Merkezi Transfer Sürecinde diyor. Çabuk gelir 2 veya3 gün dediler ben. Bu durumdan mağdurum. Lütfen yardımcı olunuz. Kargom elime ne zaman ulaşır?

hepsiJET Logo
07 Haziran 17:45

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Abdulkadir
07 Haziran 17:45

Ne zaman gelecek

Abdulkadir
07 Haziran 17:46

Daha ne kadar bekleyeceğim

Benzer Şikayetler

hepsiJET Eksik Ürün Teslimatı

profile
1 hafta önce
254

Hepsiburada üzerinden Carrefour firmasından 2 koli A4 satın aldım. Ürünün 1 kolisi teslim edildi. Teslimat sırasında Hepsijet kuryesi ile tutanak tutuldu. Ürün elimize ulaşmadı. Kargo firması Hepsiburada'ya Hepsiburada Hepsijet e yönlendiriyor. Çözüm yok.

5
Çözüldü

Hepsijet Teslim Edilmeyen Ürün

profile
1 hafta önce
139
"Kargomu evime ulaştıran ve bizzat sorunu çözmeye çalışan Hepsijet ekibinde ki arkadaşa çok teşekkür ediyorum"

Hepsijet Birkaç Gün Geciken Kargo

profile
2 hafta önce
214

40060227-65558284 gönderi takip numaralı DeFacto tarafından gönderilen ürünümün acil adresime ulaştırılmasını rica ediyorum ürün iki-üç sevkiyatta görünüyor, İstanbul'dan Kocaeli Darıca'ya gelmesi bu kadar uzun olamaz... Lütfen acilen ilgilenin, şehir dışına çıkacağım

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
hepsiJET Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 20 sn
Benzer Şikayet Yaz