Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hepsijet Evde Olmama Rağmen Adresinizde Bulamadık Denildi.

Rahmi
20 Mart 20:17
264

Evde olduğum halde 'sizi evde bulamadık, tekrar deneyeceğiz' şeklinde sisteme lenmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda 'gün içerisinde yetiştirmeye çalışacağız, talep oluşturduk' gibi ifadeler kullanılıyor. Tahmini teslimat tarihine göre işlerimi ayarlıyorum. İl dışına çıkacağım ve tahmini teslimat tarihinde evde olduğum halde 'sizi evde bulamadık' gibi anlamsız bir ifadeyle karşılaşıyorum.

Mesaj geldikten bir dakika sonra çağrı merkezi ile iletişime geçtim. Eğer kargo personeli gelmiş olsaydı, bir dakika içinde çok uzaklaşmış olamazdı diye düşünüyorum; ancak ne gelen var ne de giden.

Hepsijet Evde Olmama Rağmen Adresinizde Bulamadık Denildi.
Hepsijet Evde Olmama Rağmen Adresinizde Bulamadık Denildi.
20 Mart 20:20 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

28 Mart 16:10

Merhaba, Çözüm süreci ile ilgili bilgi paylaşmak için sizi aradık fakat ulaşamadık. Müsait vaktinizde bu mesajı cevaplarsanız sizinle iletişime geçebiliriz. Saygılarımızla. HepsiJET.

Benzer Şikayetler

Hepsijet Kargoları Teslim Etmeden İade Ediyor.

Lola
04 Ocak 01:48
616
Hepsijet Kargoları Teslim Etmeden İade Ediyor.
3 Destek
1 Yorum
1

hepsiJET Siparişim Adrese Getirmeden İade Oluşturdular.

Gizem
16 Kasım 2023 19:51
1.432
5
Çözüldü

hepsiJET İstek Dışı İade

Serap
25 Ekim 2023 15:54
211
"Hepsijet genel merkezinden Derya Hanim iki gün boyunca beni arayarak konu hakkında bilgilendirdi. Kendisine nazik tavrı ve çözüm odaklı çalışmaları için teşekkürlerimi iletiyorum"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz