Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
hepsiJET ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Derya sonuçtan çok memnun

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

hepsiJET Doğum Günü Hediyesi Olduğu İçin Aynı Gün Teslim Talebimi Karşılamıyor

463
Derya
Derya 06 Ekim 13:17
Çözüldü
Derya'nın Teşekkür Mesajı
“Büşra hanım ve Batuhan bey aradılar ikisine de Çok teşekkür ederim.”

Hepsiburada'dan eşime doğum günü hediyesi olarak aldığım ürün yazarak bugün getirilip getirilemeyeceğini sordum, Hepsijet aynı gün kapında da var böyle bir hizmeti de var aslında ancak yapamıyorlar. Bunun ücretini de verebilirim ancak maalesef bu durumumu çözemediler Zeytinburnu'dan çıkan bir ürün maslağa çok yakın ayrıca ben de kendi imkanımla alabilirim diyorum yine yok deniyor 😢 eski telefon numaram görünmektedir (555*****14)

Gelişme
Gelişme

07 Ekim 13:03

Aldığım ürünün doğum günü hediyesi olduğunu yazdım dün rica ettim 07.10.2022 tarihinde ulaşacak dediniz ürün kurye dağıtıma çıkarmamış bile dalga mı geçiyorsunuz. Bir önceki kargom da gecikmişti ses etmedim ancak bu özel bir hediye yahu aradım yazdım yeter bu nasıl mağduriyet! 62750670676479 kargo kodu!

07 Ekim 12:58

Hepsijet firması gerçekten beni mağdur ediyor böyle değildiniz ne oldu? 62750670676479 numaralı gönderimi dün rica ettim doğum günü eşimin diye ulaştırırmısımız dedim hayır 07.10.2022 dediniz tamam peki, ama hala dolaşıma dahi çıkmamış? Dalgamı geçiyorsunuz gerçekten? Bir iki kargo gecikti bir şey demedik ancak burda özel bir durımdan bahsettim hadi o gün getirmediniz planlanan tarihte dağıtıma bile çıkarmıyorsjnuz! Amacınız nedir?

hepsiJET Logo
hepsiJET06 Ekim 13:54
Derya
Derya07 Ekim 14:27

Büşra hanım ve Batuhan bey aradılar ikisine de Çok teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

profile
 • 143
 • 3 hafta önce

hepsiJET Kargom Teslim Edilmemesine Rağmen Teslim Edildi Gözüküyor!

Hepsijet kargo firması dün gece saat 21:09'da ''Merhaba, 62750796682352 numaralı Hepsiburada gönderinizi Sinan d** (Kendisi) adli kişiye teslim ettik.'' Mesajı geldi fakat bana bir kargo ulaşmadı, arayan olmadı. Kargom nerede? Nereye teslim edildi? Öğrenmek istiyorum lütfen!

Devamını Oku
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 67
 • 3 hafta önce

Hepsijet Asla Teslimat Yapmıyor

Geçen hafta verdiğim siparişimi hala teslim etmeyen bir firma. Bunlar yüzünden bir daha Hepsiburada'dan alışveriş yapmayacağım. Her aradığımda aciliyetinizi belirtiyorum diyorlar ancak hiçbir şey yaptıkları yok. Şirkette de kimsenin kimseden haberi yok bu arada, her aradığımda farklı bir yalanla gel...

Devamını Oku
profile
 • 102
 • 3 hafta önce

Hepsiburada'nın Hepsijet Kuryesi İle Yaşanılan Problem

347705966 numaralı Hepsiburada kaydı ile almış olduğum ürünler evde olduğum takdirde evde yok veya yanlış adres diye not geçirmiş ve almış olduğum ürünlerin bana ulaşmadan kaç gün beni mağdur edip beklettiler gelmeyeceklerse Hepsijet kuryesi satmasınlar.

Devamını Oku
Hepsiburada'nın Hepsijet Kuryesi İle Yaşanılan Problem
profile
 • 317
 • 3 hafta önce

Hepsijet Yalan Gerekçe İle Teslimat Yapmamıştır

62750763789806 teslimat numaralı Hepsiburada paketim 14.11.2022 tarihinde tarafıma teslim edilmek üzere dağıtıma çıkarıldığına dair mesaj aldım. Fakat gün içerisinde tarafıma hiçbir arama ya da bilgilendirme yapılmadan ürünü reddettiğim gerekçesi ile siparişim iptal edilmiş ve para iadesi yapılmıştı...

Devamını Oku
Hepsijet Yalan Gerekçe İle Teslimat Yapmamıştır
Hepsijet Yalan Gerekçe İle Teslimat Yapmamıştır
profile
 • 269
 • 4 hafta önce
profile
Senem'in Teşekkür Mesajı
 • 4 hafta önce

“Şikayet var müşteri temsilci Buse hanıma teşekkür ederim😌”

hepsiJET Kargonun Teslimine Kargocunun Karar Vermesi

LCW online uygulamasından sipariş verdiğim ürünüm Hepsijet kargo ile 6 kasımda teslim alınmış olup, 7 kasımda dağıtıma çıkmıştır. Kargocu mesai saatle...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum