HepsiJET Denilen Ciddiyetsiz Kargo

Behcet Behcet1 ay önce

Hepsiburada'dan kasım sonu aldığım ürün “Hepsijet” denilen kargo firması tarafından” adres bulunamadı” diyerek birkaç gün önce geri gönderilmiş. Bu süreç içinde verilen Hepsijet telefonunu yüzlerce kez aramamıza rağmen iki kez ulaşabildik. İlk aramamızda yoğunluktan dolayı paketimizin 20 Aralık tarihine kadar elimize ulaştırılacağı söylenmişti ve o görüşmede adres teyidi de yapılmıştı.

Daha sonra bugün zar zor ulaştığımız Hepsijet yetkilisi adresteki eksiklik nedeni ile ürünün geri gönderildiğini söyledi. Hepsiburada'da kayıtlı adresimize defalarca farklı kargo şirketleri tarafından ürün getirilmiş olmasına rağmen ciddiyetsiz ulaşılamayan Hepsijet adlı kargo şirketi nedeni ile ürünümüzü alamadık. Bu mağduriyetin nasılsınız giderileceğini merak ediyorum. Artık Hepsiburada dönemini kapatmak gerek.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

hepsiJET Logo hepsiJET 1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. HepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler