Hepsijet Art Niyetli, Teslimatı Yapmıyor

Ezgi Ezgi27 Mart 22:20

21 Mart 2020 Cumartesi günü dr.com.tr'den vermiş olduğum siparişimin en geç 26.03.2020 Perşembe günü teslim edileceği söylenmiştir. Sisteme teslim etmeleri gereken tarihte teslim ettikleri bilgisini yazmışlardır,fakat bana herhangi bir kargo teslimi yapılmamıştır. Art niyetli bir firma.

Gün boyunca iletişime geçmeye çalıştım, fakat bir yanıt alamadım beni Küçükçekmece şubesinden arayacaklarını söylediler ama aranmadım. Saat 22.13'de dağıtıma çıkan bir kargo nasıl olur da 22.15'te teslim edilir zaten. Kargonun bana teslim edilmediğini sisteme girilen saatlerle ispat edebilirim yetmezse sitede ve binada kamera var illa uğraşmak mı gerekli?

Bu internet sitesinde buna benzer bir sürü şikayet var fakat hala aynı hataları yapıyorsunuz. Bir daha sizinle kargo partnerliği kuran hiçbir yerden alışveriş yapmayacağıma emin olabilirsiniz. Kargomu lütfen teslim edin.

Cevaplar

profile-icon Ezgi 28 Mart 11:47

Defalarca vermiş olduğunuz numarayı aradım herhangi birine bağlayamıyorlar mailde attım herhangi bir geri dönüş alamadım internetten canlı desteğe bağlanıyorum hep aynı şeyleri söylüyor asla yardımcı olamıyorsunuz hangi Ezgi P***'ya teslim edildi bu kargo? Küçükçekmece şubesinden birinin bana ulaşması şart 2 dakika içinde nasıl dağıtıma çıkarıp teslim ettiler (! ) öğrenmek istiyorum doğrusu

hepsiJET Logo hepsiJET 27 Mart 22:53

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Erman 31 Mart 13:09  

    Benimki de Hepsijet küçükçekmece şubesi. Belli ki Küçükçekmece şubesinde sıkıntı var. Yetkililer ilgilensinler bir zahmet.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler