Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Çözüme Ulaştıramayan Hepsijet.

Buse
27 Nisan 18:31
353
Buse'nin Teşekkür Mesajı
“Firmanın şikayete geri dönüşü için teşekkür ederim, sorunun çözülmesi önemli muhatap bulabilmek daha önemliydi. İlgilenen temsilciye ilgisi için teşekkürlerimi iletiyorum”

26.04.2024 tarihinde kapı kapalı diye iletişime bile geçilmeden tarafıma teslim edilmeyen kargo için müşteri hizmetlerini aradığımda telefon numaranız yanlış bilgisi alıyorum. Karaca'dan aldığım ürün için karacada telefon numaram doğru Hepsijet bana mesaj atabiliyorken doğru ama kurye arama zahmetinde bulunamadığı için numara yanlış. Teslimat adresi değişsin o zaman yarın teslim edilsin diyorum saat nedeniyle teslimat adresi değişmiyor diyorsunuz. O zaman 27.04.2024 tarihinde aynı adrese teslim edilsin diye defalarca talimat veriyorum müşteri hizmetleri diye çalışan ama e yaramayan ekibe buna rağmen bütün gün dağıtımda gibi gösterilip tarafıma yine teslim edilemiyor. Bu kargo kayıp mı yoksa düzeni mi kuramadınız? Hangi evin veya iş yerinin kapısı hep açık, müşteriyi aramadan kafasına göre hareket eden kurye ve asla işe yaramayan müşteri hizmetleri. Sadece insanları oyalayan, firmaların jet adı altında kurulmuş bu kargo şirketi ile çalışması müşteri kaybı demek. Kargo şirketlerinin çalışanları sizin seçtiğiniz numarayı okuyamayan kuryelerden çok daha iyi.

Çözüme Ulaştıramayan Hepsijet.
27 Nisan 18:35 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Buse
29 Nisan 12:44

Firmanın şikayete geri dönüşü için teşekkür ederim, sorunun çözülmesi önemli muhatap bulabilmek daha önemliydi. İlgilenen temsilciye ilgisi için teşekkürlerimi iletiyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Hepsijet' İn İade Kargomu Satıcıya Teslim Etmemesi

Emre
13 Haziran 12:33
208

Hepsijet Kargomu Teslim Etmiyor

Hatice
28 Mayıs 15:29
234

Hepsijet Etimesgut Şubesi Ve Müşteri Hizmetleri Yalanı

Ramazan
24 Mayıs 13:56
342
Hepsijet Etimesgut Şubesi Ve Müşteri Hizmetleri Yalanı
Benzer Şikayet Yaz