Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsiemlak WhatsApp Bildirim Mesajı Gelmiyor.

profile
30 Mayıs
615
Başak'ın Teşekkür Mesajı
“Merve Hanım' ın ilgisi ve bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum. Sorunumuz çözüldü.”

Hepsiemlak üzerinde 0-40860391 numarailanımda 3 WhatsApp ® bildirimi ve 5 telefon gösterim bildirimi var ancak tarafımıza herhangi bir bildirim gelmemiştir. d***************@gmail.com mail adresine bu durumu bildirdim ancak geri dönüş olmadı. Bu konu hakkında yardımcı olursanız memnun oluruz.

Hepsiemlak Logo
30 Mayıs 17:30
Hepsiemlak Logo
31 Mayıs 13:16
Başak
31 Mayıs 13:17

Merve Hanım' ın ilgisi ve bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum. Sorunumuz çözüldü.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Hepsiemlak İlan Haksızlığı

profile
4 hafta önce
25
"Mağduriyetim giderilmedi fakat yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapmaya çalıştılar müşteri temsilcisine ilgisi için teşekkür ederim, Hürriyet Emlak markası sitesinin güvenliğini arttırıcı çalışmalar yapmalı, insanlar sitede bu kadar kolay dolandırılmamalı"

Hepsiemlak 8000 Tl Depozito Aldı Ancak İletişime Geçemiyorum

profile
29 Haziran
91

0-41018871 numaralı ilan kapsamında ev sahibi şehir dışında olduğunu söyleyerek depozitoyu önden yatırmamı istedi. Hepsiemlak sitesinin güvencesine güvenerek normalde yapmayacağım bir şeyi yaparak gönderdim. Sitenin ilanların bilgilerini ve ilan açanın bilgilerini çoktan onaylamış olduğunu düşündük....

Hepsiemlak telefonlarımızı Açmadı

profile
06 Mart
194

Bursa Kestel de 3+1 daire kiralık. Aradık mesajlaşma kapora göndermemizi istedi. Kiracı olduğu için evi boşalmadan gösteremediğini söyleyerek, bizi oyaladı. Daha sonra telefonlarımızı açmadı. Telefonlara mesajlara asla ulaşılmıyor. Gereğinin yapılmasını istiyoruz. 0-4****9337 numaralı ilan. Ev sahib...

1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiemlak Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz