16 Aralık 2017 #9905312

Hepsidijital.com Ürünü Göndermiyor,Şikayetçiyim

28.11.2017/tarihli Hepsidijital.com firmasından siparişimi iptal ettim 15 17 gündür firma havale yaptığım parayı göndermiyor komik nedenler sunmakta yoğunuz, çalışanlarımız eğitimde iptal işleminiz sırada hayırdır bir iptal işlemi bilmediğimiz uzay muhasebesi tutulduğu için mi 17 gündür iade edilmiyor? Telefonlar çalışmıyor maile tenezzül edip cevap veren yok!

Kayhan 2.306 Okunma

Cevaplar

  • Kayhan20 Mart

    Ürünü gönderdin mi? Ürünü alamayınca karşılığında hiçbir paramı server iptv alarak tahsil ettim oda ne muhteşem iptv ama 160 lira karşılığında paramı kurtarim derken aldığımamı yanim bir de izi kalsın sen önce müşteri ile konuşmasını öğren sonra buraya firma yetkilisiyim diye yazı yaz az bile kalmış bu yazıyı kim kaldırtabiliyorsa kaldırsın bakim bana sanki mükemmel müşteri diyaloglarınız var ve süper işler yapıyorsunuz da çamur atıyoruz şu sitedeki şikayetlerin ortak ana fikri ne biraz okusan anlarsın insanlar ürün almış ne ürünü yolluyorsunuz ne de paralarını iade ediyorsunuz 15 günde ürünün para iadesini beklemişim muhasebe diye bişeyiniz var ya 3 günde bağlanıyor işleminiz sırada yarın öbürgün diye diye 15 gün paramı vermediniz bıktım sonunda müşteri olarak paramı kurtarim dedim onda da başka bir çamura battık ne diyeyim kabahat sende değil senin gibilere para kazandıran bizlerde

  • Hepsidijital.com Temsilcisi19 Mart

    Ürünün göndereli neredeyse 1.5 ay olmuş hala bu yazı duruyor sanki ürün gönderilmemiş gibi. Yazı yaz izi kalsın misali izi kalmış.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön