03 Ekim 2013

Hepsidijital.com Arızalı Ürün Sattı!

15 gün önce ilk defa ürün aldım. Ürünü bana gönderdiler. Paketi açtığımda paketin yıpranmış olduğunu gördüm. Buna rağmen paketi açıp uydu alıcısını kurdum. 1 saat sonra uydu kendiliğinden kapandı. Bir kaç kez denedim sonuç alamadım. Bunun üzerine firmayı aradım. Battal beyle görüştüm.

Bana ürünü göndermemi kısa sürede değiştireceklerini ifade etti. Gönderdiğim ürünü önce kargodan almadılar. Daha sonra iletişim kurdum teslim aldılar. Dün görüştüğümde size yeni ürünü gönderdik dediler.

Bugün ise telefona çıkan şahıs ürünü fabrikaya gönderdiklerini çünkü benim onlara gönderdiğim paketin hasar gördüğünü söyledi. Ben böyle olmadığını yeni ürün istediğimi söyleyince ben bu ürünü kime satacağım dedi.

Murat 1.111 Okunma

Cevaplar

  • Hepsidijital.com Temsilcisi04 Ekim 2013

    Sanırım çamur at izi kalsın türünden yazı yazmak istiyorsunuz. Ama gerçekleri açıklayalımki konu aydınlansın. Her önüne gelen şikayet yazarsa işin içinden çıkılmaz olur. Zaten haksız yere firma karalamak 2011 den sonra bilişim suçuna girmektedir. Şikayetlere otomatik hemen yanıt vermemiz maalesef teknik olarak mümkün değil çünkü buraya online cevap yazmak ücretlidir. Yani bu şikayetlere cevap vermemiz için firmalardan ücret alınmaktadır. Bunuda doğru bulmadığımızı belirtiyoruz. İade ve değişim prosedürü şöyle işler; Firmamızdan almış olduğunu ürünü 1 hafta içerisinde size gönderdiğimiz gibi gönderirseniz hemen birebir değişim yapıyoruz. Müşteri temsilcimizde müşteri memnuniyeti açsından hemen aynı şekilde gönderin değiştirelim demiş. Ancak göndermiş olduğunuz ürün size gönderildiği gibi değil kutusu yırtık korumasız, orijinal kutusu üzerine defalarca bant yapıştırılarak gönderilmiştir. Arkadaşımızla görüşmenizde bizi hiç dinlemeden emrivaki şekilde “ Benim kutuyu yırtmam yapıştırmam sizi alakadar etmez. Siz bana yenisini göndereceksiniz” cümleniz sizin amacınızın ne olduğunu anlatıyor. Cihazlar firmamızda kanal taraması yapılarak gönderilir yani arızalı ürün gönderilmez. Ama elektroniktir bu üreticide biz değiliz arızalanabilir hiçbirşey çözümsüz değildir. Buradan sanki arızalı cihaz satıyormuşuz imajı vermek size hiç yakışmıyor. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön