15 Mayıs 2013

Hepsicokseker.com Son Kullanma Tarihi Geçmiş Çikolata!

Eşime Anneler Günü sürprizi yapmak için bir hediye çeki sitesi vasıtasıyla hepsicokseker.com sitesine ulaştım. İnternet üzerinden beğendiğim ürünü sepetime atıp, ödememi yapıp alışverişimi tamamladım. 1 saat sonra yetkili bir hanım telefon ederek ve ürünün stoklarında olmadığını söyleyerek başka bir ürünle değiştirmeyi teklif etti, ben de kabul ettim.

Anneler Günü'nde hediyemiz eve geldiğinde bir çikolatayı tattık ve yenmeyecek kadar bayat olduğunu fark edince diğer çikolataların son kullanma tarihlerine baktık. Fotoğraftaki ürünün son kullanma tarihinin 1 aydan fazla geçtiğini gördük. 4-5 tane çikolatanın son kullanma tarihine bakamayan bu firmadan ürün almamanızı tavsiye ediyorum.

Cüneyt 140 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt28 Haziran 2013

    Serpil Hanım, Bu bir Anneler Günü hediyesiydi ve yapacakları tek şey sepete koydukları çikolataların üzerindeki son kullanım tarihine bakmalarıydı. Bunu yapmadılar. Çözüm olarak yeni bir paket hazırlayıp göndermeyi teklif ettiler ama özel gün hediyeleri zamanında verilince değerli oluyor. Bir daha hazırlayıp gönderilirse kıymeti yok. Biz de üretim yapıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesini buradan çıkmadan test ediyoruz. Çünkü müşteriye gittikten sonra kıymeti kalmıyor. Yapılması gereken ücretin iade edilmesiydi. Kontrolsüz bir firmanın, yeni gönderdiği paketteki ürünlerin tarihi geçmiş ürün olmayacağının da garantisi yok maalesef.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön