Hepsiburada'dan Aldığım Ürün Kargo Süresi 3 Gün Olmasına Rağmen 13 Gündür Gelmedi.

Yiğit O. |

26.12.2014 tarihinde yaptığım alışveriş 3 adet üründen oluşuyordu. 2 ürün (2 adet crucial RAM) 30.12.2014 de stoklara girecekti o yüzden ön sipariş ile satın aldım. Diğer ürün ise bu fiyata son 2 ürün dedikleri (crucial 512 GB SSD HD) bir üründü ve kargo süresi 3 gün olarak gözüküyordu. Ürün 3-4 gün içerisinde tükendi ve hatta şu anda yine aynı fiyattan 10 adet daha ürün eklendi. Fakat ön sipariş ile aldığım 2 adet ürün elime ulaşmış olmasına rağmen stokta hala bulunan ve hala kargo süresinin 3 gün olduğunu iddia ettikleri ürün müşteri hizmetleri ile bir çok kere yazışmam ve konuşmama rağmen elime ulaşmadı. Özür dilemek için 50 TL çek tanımladık yok isterseniz iptal edin gibi durumlarda var.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  10:04

  Sayın Yiğit O.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan DEC-975-10672 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Yiğit O.
  08 Ocak
  18:52

  Sayın yetkili verdiğiniz cevap: Ürünün tedarik tarihi hakkında size net bir zaman veremiyor olmaktan dolayı üzgünüz. Ben üzgün olmanızı değil gerek tedarikçinizin numarasını gerekse ürünümü yollamanızı istiyorum mümkün olan en hızlı şekilde...