21 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürün Eksik Gönderildi...

Hepsiburada.com'dan oğlum için sipariş verdiğim 2 adet bel yastığı 1 adet gönderildi. Yurtiçi Kargo'nun elemanı koliyi oğluma değil iş yerinde ki danışmaya teslim ettiğinden dolayı eksikliği kargo elemanı gittikten sonra fark ettik. Elimizde zabıt yok.

Hepsiburada.com'a başvuru yaptık ancak kargo elemanının hatası nedeni ile başvurumuz geri çevrildi. Ayrıca sitede ürünün satıcısı Hepsiburada.com gözüküyor. Koliye eksik ürünü kendi depo elemanları koyduğu halde ürün sayımı yapmıyorlar ve hatayı kabul etmiyorlar. Zararımızın acil şekilde giderilmesini ve eksik ürünün gönderilmesini istiyoruz.

Özden 38 Okunma

Cevaplar

 • Özden'in Teşekkür Mesajı02 Ekim 2017

  Eksik ürün tarafımıza gönderildi, teşekkür ederiz.

 • Özden31 Ekim 2016

  10 gün boyunca hem buradan hem de Hepsiburada'nın kendi web sitesinden yaptığımız şikayetler sonucunda hatalarını kabul ettiler ve eksik ürünü gönderdiler. Teşekkür ederiz.

 • Özden26 Ekim 2016

  Hepsiburada.com depo sayımı yapıp ellerinde fazla ürün olduğunu görmek yerine gönderilen koli ağırlığının normal olduğunu belirtip talebimizi geriye çevirdi. Koliye 2 adet yastık yerine 1 adet yastık koyan depo elemanının aldığı koli ağırlığının doğru olması ne kadar beklenebilir, anlayamadık. Yurtiçi kargo elemanının teslimatı sorumsuzca farklı kişiye yapması ve Hepsiburada'nın hatasını kabul etmemesi nedeni ile zararımız giderilmiyor.

 • Özden24 Ekim 2016

  Hepsiburada eksik ürün gönderiminin kontrol edildiğini bildirdi ancak Şikayetvar sitesinden gördüğüm kadarı ile tüm eksik ürün gönderiminde bulunanlara aynı yanıt verilmiş. Çözüme ulaşıldığına dair de hiçbir kullanıcıdan geri dönüş olmamış. Hepsiburada.com gibi ciddi çalıştığını düşündüğümüz bir firmaya bu tutum hiç yakışmıyor. Umarım tüm eksik ürün alanların zararını en kısa sürede giderirler. Biz de eksik siparişimizin en kısa sürede gönderilmesini bekliyoruz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Özden G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IRB-876-45193 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön