14 Ocak 2014

Hepsiburada.com'un Yetersiz Kargo Hizmeti

8 Ocak’ta sipariş verdim. 10 Ocak’ta sipariş verdiğim adreste bulunmayacağım için,9 Ocak’ta saat 16:15de HB nin çağrı merkezini arayıp adres değişikliği yaptım. 10Ocakta kargo şubesini aradım, ürünlerin adres değişikliğinin yapılmadığını,bulunmadığım adrese gönderileceği söylendi.Tekrar HB çağrı merkezini aradım ve adresin acilen değiştirilmesini kargo şubesine mail atılmasını istedim.

İnternet ortamında 24 saatte adres değişikliği yapamayan CM yüzünden, tüm işimi gücümü bırakıp ,iş yerine ürünleri almaya gitmek zorunda kaldım. Eve getirdim. O eşek oluşu kadar ağır ürünler 5 kat yukarı çıktı. Biz böylece HB'den kargo hizmeti aldık öyle mi?

Kargo ücreti iadesi talebimizde tabiki sonuçsuz kaldı.

Emel 65 Okunma

Cevaplar

  • Emel28 Temmuz 2015

    Hepsiburada'nın vermiş olduğu cevap gözümden kaçtığı için şu anda cevap veriyorum. Hepsiburada adlı şirket mağduriyetimizi çözmemiştir.

  • Emel15 Ocak 2014

    Ürün ya da hizmet aldığınızda hiçbir şey istemez iseniz sistem işliyor gibi görünüyor. Farklı bir talebiniz olduğunda sistem çöküyor. ..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın Emel B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YES-236-53171 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön