Hepsiburada.com'un WorlPuan Yanıltmacası!

Esra E. |

Hepsiburada.com'dan HP marka laptop aldım. Ürünün tanıtım sayfasında 50 TL worldpuan vereceği yazıyordu. Alışverişimi worldcard ile yaptım ürün geldi ve ürünle ilgili sıkıntım yok. Ancak worldpuan yüklenmedi. Müşteri temsilcisini aradığımda puan kazanabilmek için bana o sayfadaki ikonu tıklamam ve kampanyaya üye olmam gerektiği söylendi. Bunları yapmadığım için hiçbir şey yapamazlarmış.

Pardon ama herkes süper internet kullanıcısı olmak zorunda mı? Orada ikon olduğunu anlamadan ve tıklamadan alışveriş yaptığımda neden puan yüklenmesin ki? Ayrıca yine pardon ama kim alışveriş yaptığında puan istemez ve bilerek o ikonu tıklamaz ki? Siz bizi ne yerine koymaya çalışıyorsunuz?

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  12:56

  Sayın Esra E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AHL-777-75159 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri