Hepsiburada.com'un Vurdumduymazlığı.

Tuğrul Ş. |

22/05/2016 tarihinde koşu bandı ve yağı sipariş ettim. Koşu bandının kargoya verildiğini gördüm. 3 gün bekledim kargodan ses seda yok. Müşteri hizmetlerine mesaj gönderdim, müşteri hizmetlerinden 1 gün sonra mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım, size geri dönüş yapacaklar dedi, geri dönüş yapan yok. Hepsiburada.com'un müşterilerine verdiği değer böyle iken alışveriş yaptığıma pişman oldum. Daha önce sayısız alışverişim olmuştu aynı siteden fakat bu en son yaşadığımdan sonra daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Sipariş verdiğim koşu bandı hala kargoya verilmiş gözüküyor fakat kargo takip numarası falan yok, nerede ne yapıyor belli değil. 3 gündür bu halde, cidden yazıklar olsun diyorum. Kargo firması ile Hepsiburada.com arasındaki iletişim gerçekten kötü.

Sonuç olarak dünyanın parasını ödüyorsunuz, ve bir haftadır sizi kargoda oyalıyorlar. Yazıklar olsun!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  14:40

  Sayın Tuğrul Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LJA-970-46485 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri