Hepsiburada.com'un Ürünü Zamanında Kargolamaması.

Mehmet G. |

07.09.2016 Tarihinde bir ürün siparişi verdim, tahmini kargoya veriliş tarihi 08.09.2016 bu tarih ise doldu hala verilmiyor, önümüz bayram bu ürün daha kargolanacak ve kargo geliş süresi 3-5 gün sürüyor zaten oradan da bir 4 gün beklesek bayrama denk geliyor bayramda kargo çalışmıyor, ben 10 gün bir ürün mü bekleyeceğim? Alt tarafı ufak bir oyuncak vereceksiniz kargoya, anlaştığın firmalar bunu sana tedarik etmiyorsa anlaşma o zaman o firmayla ben neden sizin sorunuz yüzünden mağdur oluyorum. Bu ürün zamanı doldu artık bu saatte verilemeyeceğine göre hani sizin dediğiniz gibi tahmini sürenize ne oldu bu mu parayı anında kredi kartında çekiyorsunuz ama bir sözünüzü tutamıyorsunuz telefonla arıyorum yardımcı olan yok, ben bayramdan önce istiyorum siparişimi iptal edeceğim bu sefer araya bayram girecek mecbur bıraktılar ben ürünümü istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  15:46

  Sayın Mehmet G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EFV-512-36787 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri