29 Ocak 2014

Hepsiburada.com'un Taksitlendirmeyi Yapmaması

Müşterilerimden alacağım ödemeleri hepsiburada isimli yıllardır defalarca alışveriş yaptığım siteden yüksek fiyata 12 ay taksitle nakite çevirmek için altın alarak yapıyordum. Dün yaptığım son iki altın siparişinden sonra farkettimki 141 bin tl lik çeyrek altını 169 tl ye almama rağmen site özellikle dikkat etmeme rağmen taksitlendirme yapmadı. Araştırınca daha önceki alışverişimde de yapmadığını tek çekim olarak aldığını fark ettim.

Müşteri hizmetlerini 5 dakika içinde aramama rağmen taksitlendirme yapamayacaklarını ve iptal de edemeyeceklerini söylediler. Müşterilerime rezil olmakla beraber 700 tl vade farkı ödemek zorunda kalmak üzereyim. 3 siparişin taksitlendirilmesini rica ediyorum.

Kürşat 51 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat 04 Şubat 2014

    taksite böl ibaresi yoktur diyorsunuz..3 kere altın alışverişi yaptım üçünde de 12 taksite böl seçeneğini seçtim.. yakışmadı sizin gibi bir siteye..

  • Kürşat 04 Şubat 2014

    ben alırken bonus kart a taksit vardı.ki kartlardan bir tanesi de world karttı.. müşteri ilişkileri ile konuştuğumun ertesi günü bütün taksitler 6 aya indirildi ve ürünün altına kırmızı harflerle altın da iade yoktur ibaresi düşüldü.. yazıklar olsun ..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Kürşat G, Yapılan inceleme sonucunda Ürünleri Bonus Kart özellikli kart ile alım yaptığınız tespit edilmiştir. Altın ürünlerin satış sayfasında da belirtildiği üzere Bonus Kart özellikli kredi kartlarında taksit imkanı mevcut değildir. Ürünler satın alınırken taksit işlemleri için onay alınmaktadır. Siparişlerinizde taksit onayı tarafınıza sunulmamıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön