Hepsiburada.com'un Süper Hızlı Kargo İbaresi Asılsız!

Tayfun D. |

15 Nisan Cuma günü "Süper Hızlı Gönderiye" sahip 2 adet ürün sipariş verdim. Notebook ve SSD disk. Bu ürünlerin hemen kargoya verilip, Cumartesi günü elimde olur diye düşünüyordum. Akşam saatlerinde kargo durumuna baktığımda hala sipariş hazırlanıyor ibaresini gördüm. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerine ces-768-35156 numaralı çağrıyı açtım. Ürünün 16 Nisan Cumartesi günü elimde olması gerektiğini belirttim ancak ertesi gün dönen cevapta böyle bir şeyin mümkün olmadığı belirtildi.

Konu ile ilgili açıklama olarak ise ödemeniz kontrol edilmektedir diye geri dönüş yapıldı. Benim buradaki mağduriyetim nasıl giderilecek? Keşke Hepsiburada'dan sipariş vermeseydim. Daha uygun fiyata satış yapan firmalar vardı ancak ben hızlı olması açısından Hepsiburada'dan sipariş vermiştim. Eğer kargo durumunu kontrol etmesem muhtemelen Cumartesi günüde kargo verilmeyecekti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  09:44

  Sayın Tayfun D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CES-768-35156 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Tayfun D.
  17 Nisan
  00:26

  Kurye ile teslimat seçeneği ile başka bir ürün daha aldım. Siparişiniz kargoya verilmiş diye gözüküyordu ancak şuanda baktığımda tedarik sürecine düşmüş. Gerçekten sizin yüzünüzden 1 günüm berbat geçti. Ürünün elime ulaşmasını beklerken, meğerse ürün tedarik sürecindeymiş. Gerçekten rezillik, ticari ahlak'a yakışmayan bir durum.