Hepsiburada.com'un Sattığı Tablet Deterjan Kalitesiz Çıktı!

Birol E. |

Hepsiburada.com'dan bundan 6 ay önce bulaşık makinesi için fiyatını uygun bulduğum için tablet aldım tableti ta ki ihtiyacımız olana kadar açmadık. Dün tablet deterjan bitti Hepsiburada.com'dan aldığımız tablet deterjan açtık hayal kırıklığına uğradık tablet buradaki marketlerde satılan tablet deterjandan farklı çıktı. Küçük bir ambalaj halinde koymuşlar ambalajdan çıkarınca tabletin hiçbir koruması yani naylona sarılı değil buradaki marketten aldığımız tablet deterjan ile Hepsiburada.com'un sattığı tablet deterjan hem farklı hem de kalitesiz çıktı. Hepsiburada.com'dan ürün alınca mutlaka kontrol etmek gerektiğini öğrendim.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  12:27

  Sayın Birol E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GLO-452-18903 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri