Hepsiburada.com'un Sattığı iPhone İçin Apple Kayıt Dışı Dedi!

Şevket B. |

Hepsiburada (HB) 12322877 sipariş no'lu telefon, 20.02.2013 tarihinde kendiliğinden kapandı ve bir daha açamadık. Bunun üzerine ürünü Apple yetkili servisine gönderdik. Servis bize ne desin? "Bu ürün Türkiye Kayıtlı Değil. Biz bu ürüne bakamayız." Bu bilgi üzerine HB'ya konuyu bildirdik. Cihazı bize gönderin dediler .İçimize su serpildi, cihazı gönderdik. Tam 20 iş günü sonunda telefonu gönderdiler. Ancak telefon gönderdiğimiz gibi geri geldi.

Servis raporu vs, arıza neydi, nasıl tamir edildi hiçbir bilgi yok. Hepsiburada'ya 15 gündür ara ara telefonumuzun akıbetini soruyoruz. Her gün başka çağrı elemanına derdimizi anlatıyoruz, size dönüş yapılacak diyorlar ama dönen yok.

Konuyu mahkemeye mi taşısak?

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevket B.
  17 Mart
  15:31

  Sorunum çözülmedi.Sonuna kadar konunun üzerine gideceğim.
  Hepsiburada firmasının tutumundan son derece hayal kırıklığına uğradım. Hatırımın geçtiği tüm arkadaşlarımla bu durumu da paylaşıyorum.

 • 14 Mart
  14:24

  Sayın Şevket B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZGM-258-21403 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri