Hepsiburada.com'un Onarım İade Ve Değişim Sorunu!

Doğacan D. |

Hepsiburada.com'dan almış olduğum iPhone 4S 16GB cep telefonumun ekranında kullandıkça sararma olmaya başladı. Kullandıkça sarılaşma büyümeye başladı ve garantiye gönderdim. Garanti süresi 20 iş günü olmasına rağmen benim ürünüm Hepsiburada.com'da 36 gün kalmıştır ve süreçle ilgili defalarca aramama rağmen bana hiçbir bilgi verilmedi.

Her defasında biz bilgi veremiyoruz telefonunuzu servise yolladık dediler ama servisin numarasını biz bilmiyoruz diyerek servisin numarasını da vermediler.

36 gün boyunca sürekli herkes topu başkasına atarak oyaladı beni. 36 gün sonra bana hiçbir açıklama yapılmadan başvurumun onaylanmadığını söylediler ve başka hiçbir açıklama yapmadılar.

Etiketler :

Garanti İşlemleri Ürün Değişim Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğacan D.
  06 Eylül
  15:37

  Bu sorun çok kişinin başına gelmiş ve apple bu sorunla karşılaşanların ürünlerini değiştirmiş. Neden benim telefonum değiştirilmedi ya da onarılmadı. Bu sorun kesinlikle kullanıcı hatası değildir! Bununla ilgili bir haber: http://www.yazar.gen.tr/iphone-4s-sorun.html

 • Doğacan D.
  05 Eylül
  15:52

  Size yardımcı olmak için burdayız demişsiniz ama ulaşmaya çalışınca bilgi verebilecek kimseyle görüştürmüyosunuz müşterilerle muhattap olmuyosunuz. Çağrı merkezi çalışanlarınızda hiçbir bilgi veremiyolar hep kısa ve standart cevaplar. "İşleminiz devam ediyor." veya "İşleminiz onaylanmamıştır." bunun haricinde açıklayıcı hiçbir sebep söylenmiyor. O yüzden buraya gelip "Size yardımcı olmak için burdayız" gibi şeyler yazıp gösteriş yapmayın!

 • 05 Eylül
  09:22

  Sayın Doğacan D,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx