29 Ocak 2014

Hepsiburada.com'un Müşteri Hizmetleri Ne İşe Yarıyor?

Sipariş numarasını yazdığım ürünün güya 2 gün içerisinde hediye ettiğim kişinin elinde olması lazımken bugün tam 2 hafta geçmesine rağmen halen ulaşmış değil. Ürün kargoya verildikten sonra arayıp adres değişikliği yapıyorum fakat yeni verdiğim adrese kargo ulaşmıyor. Tekrar İstanbul'a gönderiliyor. Ben kaç defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana bir türlü yardımcı olunamamıştır.

Ayrıca müşteri hizmetlerine de 10 dakika bekleyip bağlanıyorsun. Ürünümün parası benden alınıyor fakat kendisi halen ortada yok. Müşteri temsilcisi de bana kargoya talimat verdim. Yeni adresinize ulaşacak diyor. Resmen alay ediyorlar.

Bu nasıl ticaret anlayışı?

Emre 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Emre Can Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IAV-881-59276 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön