22 Ocak 2014

Hepsiburada.com'un Maillerinden Bıktım.

Hepsiburada.com'dan mail aboneliğini kaldırdığım halde günde 5-6 tane mail gelmeye devam ediyor. Siparişlerimle ilgili mailler de geldiği için adresi engellemek istemiyorum ama böyle devam ederse sipariş de vermeyeceğim artık. Beklediğim mailler oluyor ama her seferinde Hepsiburada.com'u görüyorum. Bu durum düzelmezse yıllardır alışveriş yaptığım yeri bırakacağım, cidden bıktım.

Murat 605 Okunma

Cevaplar

  • Murat 26 Ocak 2014

    Artık mail gelmiyor ama iletişim sıfır. Görüşüm olumsuz. Sebebi de ikinci mesajımda belirttiğim hususlardır.

  • Murat 22 Ocak 2014

    1) öncelikle belirtilen bölümde şikayetimle ilgili bilgilendirme yok. verilen numarayla sorgulama yapabileceğim bi alan da yok. cevap vermis olmak için otomatik mesaj atmayın. http://imgim.com/9389incie4582594.jpg 2) ikinci olarak gelen mailde mesajımı hiç okumadıklarını belli eden bi cevap var: http://imgim.com/neyinkafas%C4%B12.jpg http://imgim.com/okumayazmanyokmu2.jpg http://imgim.com/okumayazmanyokmu.jpg ve halen ard arda mailler gelmeye devam ediyor. ilgisiz ilgililere duyurulur.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Murat D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FHW-599-70526 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön