30 Ağustos 2013

Hepsiburada.com'un Kullanma Kılavuzu Talep İşkencesi!

11.08.2013'te teslim aldığım Nokia Lumia 520 cep telefonumun kutusundan cihazın kullanma kılavuzunun çıkmadığını defalarca, (sayısını unuttum) talep etmeme rağmen, şu ana kadar herhangi olumlu bir gelişme olmadı.

Bu kadar mı zordur, bir ürünün kullanma kılavuzunu tüketiciye göndermek. İnanın akıllı telefon olması nedeniyle cihazı doğru dürüst kullanamıyorum. 2004 yılından bugüne alışverişimi bu site ile yapmaktayım ilk kez bu kadar ilgisiz kalıyorlar. Gerçekten Hepsiburada.com'a hiç yakışmadı.

Lütfen Türkçe Kullanma Kılavuzunu gönderin!

İrfan 86 Okunma

Cevaplar

 • İrfan'ın Teşekkür Mesajı26 Eylül 2013

  En nihayet, Türkçe kullanma kılavuzu tarafıma ulaştı. Tüketici dostu olan ŞİKAYET VAR'a çok teşekkürler. Ne olursa olsun yinede Hepsiburada'dan alışverişime devam edeceğim. Arasıra olacak böyle şeyler. Yeterki çözülsün.

 • İrfan 23 Eylül 2013

  İlginize teşekkürler. Ancak kullanma kılavuzunun elime ulaşmasından sonra değerlendirmek istiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın İrfan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • İrfan 19 Eylül 2013

  Sayın Hepsiburada yetkilisi, yaklaşık 1,5 ay olacak. Satışını yapıp parasını peşin aldığınız ürünü sayenizde kesinlikle verimli olarak kullanamıyorum. Ve bunun tek sorumlusu sizsiniz. 1 adet TÜRKÇE kullanma kılavuzu hala tarafıma gönderilmemiştir.

 • İrfan 02 Eylül 2013

  Hele bir kullanma kılavuzum gelsin değerlendirmeyi yaparım.

 • İrfan 30 Ağustos 2013

  Bu nasıl bir laftır? İşlem detaylarım incelenecekmiş. Güldürmeyin insanı. Sayın Hepsiburada yetkilisi, ben sizden tam 3 haftadır sadece 1 adet kullanma kılavuzu kitapçığı istiyorum. Uzay mekiği mekanik projesini değil. Ne diyor yönetmelik ;''TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU UYGULAMA ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK Yayımlandığı R. Gazete Tarihi: 14/6/2003 - Sayı: 25138 Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Düzenleme Zorunluluğu Madde 5- Aşağıda belirtilen mallar dışında kalan ve piyasada satışa sunulan tüm mallardan ithal edilmiş olanların bakım, onarım ve kullanımına ait tanıtma ve kullanma kılavuzlarının, bu Yönetmeliğin 6 ncı maddesinde belirtilen hususlara ve aslına uygun Türkçe tercümeleriyle, yurt içinde üretilenlerin ise bakım, onarım ve kullanılmasını gösterir Türkçe tanıtma ve kullanma kılavuzlarıyla satılması zorunludur. Sadece istediğim. Bu kadar eveleyip gevelemeyin. Yoksa matbaada basılmasınımı bekliyorsunuz?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Sayın İrfan K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön