07 Ekim 2013

Hepsiburada.com'un Hediye Çeki Süresi Belirleme Haksızlığı!

Coca-Cola'nın Kırmızı Kasa kampanyasından aldığım 20 TL'lik çek ile Hepsiburada.com'dan 2 adet kitap aldım. Kitaplardan bir tanesi geldi diğeri ise "13 Gün" bekletildikten sonra! mağdur edilerek, temin edilemediği, bilgisi verildi. (Yani stokta olmayan kitap satıldı)

Kitabın tutarı kadar hediye çeki tanımlandı. Fakat hediye çekinin 7-8 gün gibi çok kısa süreli tanımlandığını sonradan farkettim. Üstelik çek süresinin bitimine yakın herhangi bir uyarı mesajı da verilmesi.

Bu tanımlanan çekin anlamı: kısa süre içinde tüketiciyi zorunlu ve ihtiyacı olmayan bir şeyler almaya zorlamaktı. Halbuki hak kazandığım kırmızı kasa çeki bu yıl sonuna kadar geçerli bir çek idi. Bu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Abdullah 87 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı10 Ekim 2013

    ilgili hediye çeki yüklendi. Teşekkürler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın Abdullah D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön