07 Eylül 2013

Hepsiburada.com'un Ciddiyetsizliği!

Site üzerinden satın almış olduğum 1637'lik telefon normalde aynı gün kargo detaylara baktığında ertesi gün dağıtılması gerek, dağıtılması gereken gün dağıtılmıyor bir sonraki gün telefon kapının önüne bırakılıp gidiyor. Geldiğimde telefon yok ama teslim edildi diyor!

Siteye yazı yazıyorum kargo firmasına yazı yazıyor sadece gün içinde destek yardımcı olmak yok yakınım ürünü görünce almış ama ona ulaşana kadar ara sor bu arada site ortada yok satışı yaptı kargoya verdikten sonra gerisi müşteri eline geçmesi için müşteri takip ediyor.

Hepsiburada.com büyüten ve şımartan herkes suçludur hala bir özür bir memnuniyet verici bir hareket yok ama bu konuyu gazeteye yazıp herkes duyması için çalışacağım.

Uğur 52 Okunma

Cevaplar

  • Uğur08 Eylül 2013

    topu kargo firmasına atıp biz kargo firması ile anlaşmalıyız onun adına özür dileriz deniyor talebim üzerine ilgilenmeyen firma buraya yazı yazdıktan sonra ancak kendilerinden böyle bir cevap yazıyorlar e ticaretten en küçük firma bile ortada mağduriyet olduğunda bile belli jest leri ilgilenmeleri oluyor bundan sonra hepsiburada.com dan sipariş vermem çevremdekilerinde vermemesi için elimden geleni yapacağım nankör firma

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Uğur Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön