22 Nisan 2014

Hepsiburada.com'un 4 Defa Garantiye Gönderdiği Ürün Hala Bozuk.

1139*** sipariş numaralı garanti kapsamındaki Logitech Anywhere Mx marka/model bilgisayar farem 1 ay önce bozuldu. 4 defa faturasıyla beraber Hepsiburada.com'a gönderdim. İlk 3 gönderim garanti belgesi olmadığı için reddedildi.

Hepsiburada.com'a arızalı ürün gönderilirken faturanın yeterli olduğunu telefonla anlattıktan sonra ürünü kabul ettiler ancak bu seferde bir hafta sonra ürün gene bozuk şekilde geri gönderildi. Hepsiburada.com'u aradığımda neden böyle bir durum olduğu hakkında bilgileri olmadığını, yetkili servisin ürünü reddettiğini söylediler. Sonuç olarak bir aydır garanti kapsamındaki ürünü tamir ettiremedim. Yaptığım son alışverişti.

Ahmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Nisan 2014

    Telefonda müşteri temsilcilerinin söyledikleri ve gönderdikleri yanıt mesajları birbirini tutmuyor. Sonuç olarak aldığım ürünün faturası olmasına rağmen, garanti belgesi olmadığı için beni mağdur ettiler. Şu an da müşteri hesabımı kapattırmak için mücadele ediyorum.

  • Ahmet22 Nisan 2014

    22-04-2014 09:58'de tarafıma gelen mail aşağıdaki şekilde. "Ürünün yetkili servisi garanti belgesi olmadığı için işlem yapamamaktadır. Konu hakkında tarafımızca bir işlem maalesef yapılamamaktadır." Hepsiburada.com hala çözüm bulmama konusunda ısrarcı. Ürünle ilgili faturam elimde ve faturam arızalı ürünümün tamiri için yeterli bir belgedir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Nisan 2014

    Sayın Ahmet Y, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OUN-338-65203 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön