Hepsiburada.com'un 4 Defa Garantiye Gönderdiği Ürün Hala Bozuk.

Ahmet Y. |

1139*** sipariş numaralı garanti kapsamındaki Logitech Anywhere Mx marka/model bilgisayar farem 1 ay önce bozuldu. 4 defa faturasıyla beraber Hepsiburada.com'a gönderdim. İlk 3 gönderim garanti belgesi olmadığı için reddedildi.

Hepsiburada.com'a arızalı ürün gönderilirken faturanın yeterli olduğunu telefonla anlattıktan sonra ürünü kabul ettiler ancak bu seferde bir hafta sonra ürün gene bozuk şekilde geri gönderildi. Hepsiburada.com'u aradığımda neden böyle bir durum olduğu hakkında bilgileri olmadığını, yetkili servisin ürünü reddettiğini söylediler. Sonuç olarak bir aydır garanti kapsamındaki ürünü tamir ettiremedim. Yaptığım son alışverişti.

Etiketler :

Garanti İşlemleri Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  24 Nisan
  15:36

  Telefonda müşteri temsilcilerinin söyledikleri ve gönderdikleri yanıt mesajları birbirini tutmuyor. Sonuç olarak aldığım ürünün faturası olmasına rağmen, garanti belgesi olmadığı için beni mağdur ettiler. Şu an da müşteri hesabımı kapattırmak için mücadele ediyorum.

 • Ahmet Y.
  22 Nisan
  12:03

  22-04-2014 09:58'de tarafıma gelen mail aşağıdaki şekilde.

  "Ürünün yetkili servisi garanti belgesi olmadığı için işlem yapamamaktadır. Konu hakkında tarafımızca bir işlem maalesef yapılamamaktadır."

  Hepsiburada.com hala çözüm bulmama konusunda ısrarcı. Ürünle ilgili faturam elimde ve faturam arızalı ürünümün tamiri için yeterli bir belgedir.

 • 22 Nisan
  09:44

  Sayın Ahmet Y,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OUN-338-65203 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri