10 Ekim 2015

Hepsiburada.comTek Kargo Seçeneği Sunulması Sonucunda Kargomun Teslim Edilememesi!

Size bildirilen sipariş numaralı alışverişlerimde Yurtiçi Kargo'dan başka seçenek sunmadığınız için mecburiyetten alışveriş yaptım. Yurtiçi Kargo ile gönderildi. Kargolarım dan 9155***79 takip no.lu olanın bana teslim edildiği bilgisi yazılı fakat bana teslim edilen paket falan yok; 906***5027 takip no.lu olan için de benden giden sözde bilgiye istinaden kargonun şubeden alınmasını bekliyorlar ki benden öyle bir bilgi falan gitmedi ve benimle konuşulmadı dahi.

Kargolarımla ilgili Yurtiçi Kargo'ya Şikayetvar.com' dan da şikayette bulundum. (Şikayet no: 391***3 & 39**365). Konunun çözümü için destek rica ediyorum, aksi takdirde kargoları almaya gitmeyeceğim ve iade edeceğim.

Yücel 28 Okunma

Cevaplar

  • Yücel'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    Firma ile görüşülerek kargomun teslim edilmesi sağlandı. Teşekkürler.

  • Yücel 10 Ekim 2015

    gdb-135-32651 No..'lu kaydı 08.10.2015 tarihinde oluşturmuştum, 2gün içerisinde cevap alamayınca Şikayetvar.com'a da yazdım. Sizden sorunumun çözümü için en kısa sürede bilgi bekliyorum. Bu durumda vermiş olduğunuz "aynı gün kargo" sözünün pek bir anlamı kalmıyor. Seçmiş olduğunuz Yurtiçi Kargo gibi tedarikçi firmaları lütfen gözden geçiriniz, ya da tüm alışverişler için kargo seçme imkanı tanıyınız.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Ekim 2015

    Sayın Yücel S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GDB-135-32651 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön