Hepsiburada.com'dan Sorunları Bitmeyen Parfüm Siparişi.

Şeyma P. |

Bahsi geçen siteden daha önceki siparişlerime ve hızına güvenerek parfüm sipariş ettim. Aynı gün kargo yazıyordu. Öğleden önce sipariş etmeme rağmen ertesi gün gece kargoya verildi. Siparişte kullanılan resim tam aradığım parfümdü hatta mesaj yazarak de teyit ettim.

Buna rağmen yanlış ürün geldi. Ürünü iade etmek için aradım. Bana iade form talep kodu verdiler. o kod ile Yurtiçi Kargo'ya verdim. Paketim 3 gün şubede beklemiş, neymiş kod yanlışmış. Hepsburada.com'u aradım yeni kod istedim 1 saat müşteri hizmetleri hatta bekletti. Daha ürünü iade edebilmiş değilim. İade süresi doldu 300 TL'lik parfüm elimde patladı. Her yere yazacağım bunu!

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  10:10

  Sayın Şeyma P.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UUZ-366-77024 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri