24 Şubat 2015

Hepsiburada.com'dan Satın Almış Olduğum Telefon 3 Kez Onarıma Gittiği Halde Onarılmadan Geri Yolland

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Motorola Razr-XT910 telefonumun arızalanmasından ötürü 28.11.2014 tarihinde kargoya vererek onarılması için yolladım fakat onarılmadı. 24.12.2014 tarihinde tekrar yolladım onarılmadan tekrar tarafıma yollandı. Müşteri Hizmetlerine ne kadar durumu anlattıysamda tekrar yollayın dediler peki dedik.

16.01.2015 tarihinde tekrar onarılması için yolladım fakat yine yapılmadan yollandı. Telefon yaklaşık 3 aydır bir gelip bir gitti. Müşteri Hizmetlerini arayıp durumu anlatsam da tek dedikleri bize gönderin demeleri oldu. Distribütör garantili ürün sattıklarını söylüyorlar ama durum ortada.

Uğur 297 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2015

    Sayın Uğur Ramazan T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SXI-620-13101 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Uğur 24 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, ürününüzü tekrar tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Ürününüz bize ulaşınca arızasını ayrıntılı olarak belirterek yetkili servise yönlendirilecektir. Saygılarımızla. Evet çok yardımcı oldunuz 3 defa yollayıp onarılmayan telefon 4. kez gönderdiğimde onarılacağına inancım tam! Müşteri Hizmetleri diye buna denir işte "tekrar yolla" diyerek dahiyane bir çözüm ürettiniz. Süpersiniz böyle devam edin!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Şubat 2015

    Sayın Uğur Ramazan T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SXI-620-13101 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön