21 Ocak 2014

Hepsiburada.com'dan Mobilya Aldığıma Pişman Oldum

Geçen haftalarda sitenizden aldığım ürün ile ilgili şikayetimi biliyorsunuz. Hatalı ürünleri sevk irsaliyesindeki firmaya gönderin dediniz. Ben de gönderdim ve 17 ocakta teslim edildi firma yetkilisine. Kırık ve menteşe deliği olmayan yan parça ile diğer menteşe yerleri olmayan parçayı. Bu durumu dün size bildirdim. Ne zaman dönüşü olacak şeklinde dünden beri bir mesaj atamadınız. Almaz olaydım. Bir mobilya aldım sizden, paramla rezil oldum.

İlk defasında hiç haber verilmeden kargoya verilmiş şans eseri evdeydik teslim aldık. Bu defa kargoya verildiği zaman haber verilmesini istiyorum. Umarım menteşeleri düzgün şekilde bağlayacağım delikler açılır. Herkes mobilyacı değil. Bir zahmet ilgilenin.

Serkan 83 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 25 Ocak 2014

    Hepsiburada Siz bana Yurtiçi ile ürün gelecek dediniz CEVA LOJİSTİK getirdi ürünü. Gelen ürünün paketlemesi çok kötüydü. Menteşe delikleri yok diye gönderdim ürünü gönderdiğim ürün geri bana gelmiş. Ben marangozmuyum kapak deliklerini nasıl ayarlayım. Bu kadar kötü sorumsuz gelişigüzel yapılan bir iş görmedim. KEŞKE ALMASAYDIM. Burdan söylüyorum sakın almayın bir ürün paranızla rezil oluyorsunuz. Ürün düzelsin diye gönderdim gönderdiğim gibi geri geldi. BEST BANYO firmasıyla ben uğraştım hepsiburada yerine. Ben bu ürünler ile gidip tüketici haklarına başvuru yapacağım. Hepsiburada sorunuma bir çözümde bulmadı. Doğan holdinge mail şikayet faxı çekeceğim. Belki biri ilgilenir. Bu kadar sorumsuz olunamaz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Serkan Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HUV-205-62376 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön