31 Ağustos 2013

Hepsiburada.com'dan Hediye Kartı Aldım Aktif Olmadı!

Hepsiburada.com çalışanları, bir bakın profilime görün ne zamandır sizin sitenizi kullanıyorum, pişman etmeyin şimdi mantıksız birşey için.

Hediye kartı tamamen sanal bir kart. Bekliyorum ki aldığım anda kullanabileyim, iki ayrı karttan alışveriş yapabilmek için aldım kartımın limiti dolduğundan. 29 ağustosta aldım 31'i oldu, sanal bir kart olmasına rağmen "tedarikçi firmadan bekleniyor" yazıyor. Ne yani daha ne kadar bekleyeceğim de belli değil böyle mantık görmedim.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Eylül 2013

    hepsiburada hediye kartını alırken, altındaki tüm koşulları ıvır zıvırını okudum, ve hiç bir yerde, "aktifleşene kadar kullanamazsınız" veya "şu kadar süre sonra kullanabilirsiniz" yazmıyor. Aldatıcı bir durum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Mehmet Can K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Mehmet Can K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön