Hepsiburada.com'dan Alışveriş Yaptığıma Pişman Oldum.

Hamza K. |

Yaklaşık iki yıl önce buharlı temizlik makinesi aldığımda ikinci el ürün gönderdiklerinde gözlerime inanamamıştım, yanlışlık olmuştur dedim ve Hepsiburada.com'dan alışverişime devam ettim ama belirttiğim sipariş numarası ile aldığım iki ürün nedeniyle bir daha bu siteden alışveriş yapmayacağım.Chicco güneş spreyi nasıl bu kadar piyasaya göre ucuz diyordum şişenin dörtte birinin boş olması ve üzerinde üretim ve son kullanma tarihi olmamasıyla nedenini anladım. Bondigo müzikli maymun çıngırak aldım bildiğim çin malı pazar oyuncağı gibi, pili zayıflamış içini açıp değiştireyim dedim kırmadan açmak imkansız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  12:00

  Sayın Hamza K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DVM-745-18508 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri