Hepsiburada.com'dan Aldığımız Ürünler Zamanında Ayağımıza Gelmiyor.

Murat D. |

Hepsiburada.com'dan 06.01.2014 tarihinde saç traş makinesi siparişi verdim. Sipariş metninde en geç 11.01.2014 tarihinde kargoya verileceği tarafıma taahhüt edildi, ben de bu tarihe göre işlerimi planladım. Ancak 14.01.2014' te siteye sipariş takibi bölümüne baktığımda hala kargoya dahi verilmediğini gördüm. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini 3 kez aradım, fakat bana şu tarihte kargoya vereceklerini söylemiyorlar.

Müşteri temsilcisine yetkili biriyle görüşmek istiyorum dediğimde; yetkili kişilerle görüşme yaptıramadıklarını söylediler. Bu durumda karşımda muhatap olabileceğim, sorularıma cevap verebilecek kimseyi bulamıyorum. Hepsiburada kesinlikle alışveriş yapılacak bir site değildir. Sipariş takip numaram: 22129192'dir. Kontrol edildiğinde mağduriyetim anlaşıla

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  01 Şubat
  19:50

  İki gün içinde gelmesi gereken ürün tam 12 gün sonra geldi.

 • 15 Ocak
  14:44

  Sayın Murat D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SML-215-42551 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri