20 Ocak 2014

Hepsiburada.com'dan Aldığım Ürünler Yüzünden Çile Çektim

Yılbaşı hediyesi olarak oğluma aldığım sipariş (4 parça ürün) için çekmediğim çile kalmadı. Bir sipariş 1 yıl sonra bile olsa bana ulaşmadı. Ne zaman gelir? seneye inşallah. Çağrı Merkeziyle en az 15 görüşme, e-posta ile en az 20 uyarı, en az 4-5 teyitleşme, 20 özür fakat sonuç Hüsran. Son şansı 3-4 kez verdiğim bu firmayı keşke ilk gün silip, siparişi iptal edip de 20 gündür çile çekmeseydim. Her gün yeni bir söz veren yanlış bilgileri duymasaydım. bu hafta başında kargo zile bastı ve tamam neyse çektiğimiz bize kalsın alalım ürünleri teslim dediğim anda 4 üründen dalga geçer gibi sadece 1 ürünü gönderen hepsiburada adeta bana "hiçbiriburada" der gibi 1 tane ürünü göndermişti.

Hemen aradım ve siparişi iptal ettim ve kabus dün bitti. Kredi kartıma iade işlemlerinin 3-4 gün içinde yapılacağı bildirildi. Umarım yaparlar, o da seneye kalmaz. Muhtemelen kargo parasını bana ceza olarak yazacaklar ve karta bir miktar iade edecekler. Reklamlara bu kadar bütçe ayıran bir kurumun bu kadar kaliteden yoksun hizmet vermesini anlayamıyorum. Basit bir kargo alıcı isim değişikliği bilgisini kargo şubesine aktarmayacak kadar kötü.

Bu nedenle kendi hatalarını kargo şirketine yıkan, çağrı merkezinde görüştüğüm her bir kişinin bir öncekinden habersiz olduğu, iç iletişimde de sınıfta kalan bir marka; hepsiburada. Aslında kalitesiz hizmet adına sayılabilecek unsurların hepsiburada.

Turgut 40 Okunma

Cevaplar

  • Turgut24 Ocak 2014

    Kalitesiz hizmet, yanıltıcı reklam, memnuniyetsizliğin hepsiburada

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Turgut Ş, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UHN-924-54180 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön