24 Ocak 2015

Hepsiburada.com'dan Aldığım Ürün Yanlış Geldi!

Hepsiburada üzerinden aldığım TV sehpasının eve gelip açtığımda yanlış ürün olduğunu fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım, geri gönderin iade edelim dediler. Ben para iadesi istemediğimi satın aldığım doğru ürünün gelmesini istediğimi belirttim ve ısrarlarım sonucu kabul edildi.

Yanlış gelen ürünü gönderdim ve her gün aramama rağmen ürünün kontrol edileceğini söylüyorlar. Anlamadığım konu tarafıma yanlış ürün gelen ürünün nesini kontrol ediyorlar, zaten ürün doğru gelse kullanacağım. Günlerce oyalıyorlar. Bestline mobilyayı arayıp müşterimize yanlış ürün göndermişsiniz çok acil doğru ürünü gönderin diyemeyecek kadar amatör ve sözleri geçmeyen bir firma!

Yasin 1.391 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 30 Ocak 2015

    Ürün değiştirilerek geldi. Ancak demonte olarak gelen ürün kurulumu tarafımca yapılacağı için parçaların üzerinde numara bulunarak gelmesi gerekirken hiç bir numara olmadan tarafımca deneme yanılma yöntemiyle yapılmıştır. Ayrıca aldığım ürünü evime ürünün görseldekinin tam tersini kurmak istesem olabilirmi diye sorduğumda gelen yanıt hayır ürün görselde olduğu gibi kurulabilir başka şekilde kurulamaz denilmişti, oysaki ben evde şuan istediğim şekilde kurup kullanıyorum. Ne hepsiburada ne de bu ürünü tedarik eden firma sattığı ürün hakkında bilgi sahibi değil.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ocak 2015

    Sayın Yasin T. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan BUH-499-50513 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön