Hepsiburada.com'dan Aldığım Ürün İçin Hiçbir İşlem Yapılmıyor.

Ertan U. |

12 Temmuz 2015 tarihinde almış olduğum klima 24 Temmuz olduğu halde hala elime ulaşmadı. Siparişlerim kısmına baktığımda ürünümün ''Siparişiniz de ki tüm ürünler kargoya verilmiştir.'' ibaresi yer almaktadır. Kargo takibine baktığımda ise ''ürününüz paketlenerek dağıtım merkezimiz içindeki kargo firmanıza yönlendirilmiştir.

Kargo firmasının paketinizi kayıt altına alması ve online kargo takibinin yapılması ortalama 1-3 saat sürebilir. şeklinde yazılmıştır. Müşteri hizmetleri ürün temin edilemediğini belirtti. Stokta bulunmayan ürünü neden satarsınız. İadesini istediğimde ise ürün bedelini bankadan taksitle yatırılacağını söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  19:26

  Sayın Ertan U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TJN-292-81591 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri