19 Kasım 2014

Hepsiburada.com'dan Aldığım Televizyon Kusurlu Çıktı.

10 kasım 2014 tarihinde aldığım televizyon 7 gün gibi bir sürede ancak geldi. Kutuyu açtığımda televizyonun üst çerçevesinde açıklık vardı. Hepsiburada.com alışveriş sitesine bildirdiğimde servis ile görüşmem söylendi. Servis ile görüştüm 4 gün sonra hasar kaydı için gelebileceklerini söylediler.

Ben 4 gün beklememin mümkün olmadığını bildirdim ve tüketici hakem heyetine şuan dilekçemi
yazıyorum. Berbat servis hizmetiyle Philips ve Hepsiburada.com benim için bitmiştir, sözde kolay iade hizmeti sunuyormuş, ürünün değiştirme süresinin bitimine kadar sizi oyalıyorlar.

Tuncay 179 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Kasım 2014

    Sayın Tuncay Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NPU-111-29844 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön